Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők segítségére...

Görbeszakértők segítségére lenne szükségem. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 22. 08:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Eddigi hónapok során 36,4 és 36,5 volt az alaphő, most meg össze vissza van.
2010. okt. 22. 08:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia bár én nem vagyok szakértő de szerintem nagyon eltérő időben méred a hődet. Próbálj egy időpontot meghatározni, tegyük fel reggel 6 óra és mindig akkor mérj és az sem mindegy hol méred. Ha jól tudom a többség szájban méri. Milyen lázmérőd van? Az is lehet, hogy elemet kell cserélni mert akkor is megesik ez a helyzet, hogy össze-vissza mér. De a legfontosabb, hogy ugyanazon időben reggel felkelés előtt. Még pisilni se kelj fel mert ha mozogsz az már utána nem ad pontos értéket. Mielőtt kikelnél az ágyból bekapod a lázmérőt aztán ha kész utána már mozoghatsz.
2010. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nincs baj csak teljesen össze vissza mérsz.

ennél már az is jobb lenne ha egyáltalán nem vezetnél görbét mert igy nem érdemes ebből nem lehet következtetést levonni sajnos.


reggel ébredés után egyből egyidőben.


- nem bántásból irtam ez az igazság.-

2010. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem tűnt olyan nagy időkülönbségnek. Ekkor kelek reggel, és addig nem mozgok, gondoltam jó így. A számban mérem és digitális. A múlt hónapban vettem újat. Máskor sem ugyanabban az időben mértem mégsem adott ilyen eredményt. De a következő hónapban ráállok 6:40re és úgy is megnézem.

Azért köszi!

2010. okt. 22. 09:21
 5/9 anonim ***** válasza:

rendben.


linkeld be azt is és megnézzük.

2010. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendben és sok sikert addig is.
2010. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Grófházy ***** válasza:

valóban szájban kell mérni,de ha rákeresel,akkor digitálisat nem ajánlják sehol.Nem pontos.

Erre célra higanyos a jó!!!

és mindenképp ugyanabban az idben kell mérni.5 perc csúszás belefér,de fél óra már sok.

És ahogy az egyik válaszoló mondta ez így nem ér semmit. szerintem ezt most már hagyjd abba,és a köv. hónapban mérd rendesen.

Én sohasem tudtam időben felkelni,ezért beállítottam a telefonomat ébresztőre :)

Hőmérő az éjjeliszekrényen,tehát csak a kezemet kellett kinyujtanom

2010. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a higanyossal vagy 10 percig kell mérni nem? Majd beállítom! Köszi!
2010. okt. 22. 12:00
 9/9 Grófházy ***** válasza:

igen,higanyossal 10 percet kell mérni.

Tudod,valamiért valamit :)

Ha már csinálod,akkor úgy csináld,hogyha netán szükséges lesz ne csak egy grafikon legyen,hanem információt is szolgáltasson

2010. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!