Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, milyen gyorsan esett...

Ki, milyen gyorsan esett teherbe a gyógyszer abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 4.hónapom.Az első kettőben 28napra +jött,a harmadikban 43napra,most 4napja késik,de semmi mensis érzésem nincs,enyhe hányinger és szúrás a bal oldalamon.
2009. jan. 3. 10:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

Ne ess kétségbe én egy év után lettem terhes!Persz előtte 10 évig szedtem gyógyszert!De még akkor sincs gond!Sokban függ attól is hogy nyugodt legyél mert az idegeskedés is kihatásssal van rá!Nekem is sajnos nem volt munkahelyem és hát ideges voltam,meg hát voltak más gondok is!Ha ő akar akkor jönni fog!

2009. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 2008. januárjában hagytam abba a tabit, és azóta csak 4-szer jött meg, tehát 2-3 havonta. A kezelésem folyamatban van, de minden olyan lassú, a hónapok meg csak telnek... :(
2009. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!