Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, milyen gyorsan esett...

Ki, milyen gyorsan esett teherbe a gyógyszer abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 4.hónapom.Az első kettőben 28napra +jött,a harmadikban 43napra,most 4napja késik,de semmi mensis érzésem nincs,enyhe hányinger és szúrás a bal oldalamon.
2009. jan. 3. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összevissza ciklusom volt, sokszor 42-44 napra, volt hogy hónapok is kimaradtak.

Így javasolták, hogy szedjek fog.gátlót. Szedtem fél évig (amúgy is kellett a bőröm miatt) abbahagytam, és a 2.hónapban már babás is lettem.

2009. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már egy éve nem szedem a gyógyszert és még sajnos mindig nem sikerült.
2009. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszer abbahagyása után 4 hónapban a doki javaslatára gumival védekeztünk. Az idő alatt is 28.napra jött meg, órára pontosan, mint a gyógyszer mellett. A következő hónap első felében gombás fertőzés miatt nem akciózhattunk, de a peteéréskor már rendben voltam, és első próbálkozásra össze is jött a baba.
2009. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a barátnöm ahogy a dokija javasolta már ez elsö hónapban próbálkoztak és teherbe is esett. meg is lepödött. aztán a másodiknál is a gyógyszer mentes elsö hónapban therbe esett. ö azt mondja olyan akire csak ránéznek már teherbe esik. amúgy nem tervezte hogy elsö hónapban teherbe esik., ezért nem figyelt semmit hogy lehet-e peteérése, vagy hö semmit.


a sógornöm másfél évett próbálkozott mindkétt gyerekkel.


nekem a második hónapom.

2009. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miután abbahagytam, a rákövetkező hóban már volt baba. Semmi nem kizárt, sok sikert a babásodáshoz!!!

7 hetes fiúcska mamája

2009. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptember végén hagytam abba, október hónapban hagytam tisztulni, megvártam az első rendes mens.-t. Majd novemberben voltak már tüneteim 2 db halvány pozitív teszttel. Ugyanakkor mégsem lett belőle semmi. Múlt hónapban megnézték a méhnyálkahártyám csupán 6 mm-es volt a ciklus 21. napján. Elképzelhető, hogy gyógyszer erre hatása után még nem állt rendesen vissza. Káoszt érzek.
2009. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én júniusban hagytam abba, szeptemberben már sikerült a babó.

Sok sikert!

18 hetes kismami

2009. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 5 hónapot vártam gyógyszer abbahagyása után, utána kezdtünk el próbálkozni, és 3 hónap után sikerült a babó!

Üdv: 18 hetes kismama

2009. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én például 1 éve szedtem a gyógyszert,amikor terhes lettem úgy.hogy folyamatosan bevettem!Nem terveztem a terheséget,de megtartottam és most van egy 3,5éves lányom!
2009. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válszokat!!!Reménykedem,hisz ma már 5napja késik!Rem. BABA :)
2009. jan. 4. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!