Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy pont jó időben...

Lehet, hogy pont jó időben szeretkeztem a férjemmel? Lehet, hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ma egész nap átlácó nyálkás folyásom volt.Délután a férjemmel szeretkeztünk.14:40óra körül és mikor megvolt legalább fér órát feküdtem nyugodtan.18:00óra után kezdtem érezni az alhasomban szurkálást és egyre erösebb volt.Utána enyhe görcsöt éreztem.Mellem elkezdet fájni.Utána elmúlt és mikor kimentem a wc-re a betéten láttam,hogy sok barna folyás van.Olyan mint a krém csak barna.És nyálkás is.Minek a jele lehetet?Vagy nem jelent semmit?Ilyen még nem volt szex után.
2009. jan. 2. 20:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!Lehet,hogy velem is ez lehet a gond?Te hiztál ez miatt?Mert én igen.Kiskoromban nem voltam kövér és mióta rendszertelen a ciklusom azóta csak hizok ha meg sikerül pár kg leadni akkor vissza jön elég hamar.És ha kezelve leszek kiderül mi óka akkor mennyi idő mire helyre áll és mikor lehet megprobálni a babát?
2009. jan. 3. 11:00
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma megint együtt voltam a férjemmel és mikor megvolt akkor pár perc múlva éreztem alhasomban szúrkálást a köldököm felett is éreztem és a petefészkemnél.Megint csak átlácós folyásom van.Ma reggel volt fehér is mint a testápoló de kevés volt.Lehet,hogy sikerült?
2009. jan. 3. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!