Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy pont jó időben...

Lehet, hogy pont jó időben szeretkeztem a férjemmel? Lehet, hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ma egész nap átlácó nyálkás folyásom volt.Délután a férjemmel szeretkeztünk.14:40óra körül és mikor megvolt legalább fér órát feküdtem nyugodtan.18:00óra után kezdtem érezni az alhasomban szurkálást és egyre erösebb volt.Utána enyhe görcsöt éreztem.Mellem elkezdet fájni.Utána elmúlt és mikor kimentem a wc-re a betéten láttam,hogy sok barna folyás van.Olyan mint a krém csak barna.És nyálkás is.Minek a jele lehetet?Vagy nem jelent semmit?Ilyen még nem volt szex után.
2009. jan. 2. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia, hányadik napon vagy aciklusban??

Átlátszó nyálkás folyásnál jó ha együtt vagytok...de h barna az mi nem tudom.

2009. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát pontosan nem tudom megmondani mert össze vissza szokott megjönni.December 7-én volt meg és 14 múlt el.De kevés vér volt.Hol vér volt hol barna.Aztán volt egy erős vérzésem 1napig.17-én és vér darabkák is voltak a betéten.Mittől azt nem tudom.Szerintem alvadt vér volt.
2009. jan. 2. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:
szia akkor lehet spontán vetélésed volt h így leírtad...de lehet hormonális s ez a barna is az....sztem menj nőgyógyászhoz...
2009. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedden megyek dokihoz.Az alvadt vér utalhat vetélésre?Anyámnak is szokott lenni pedig ő már nem él nemi életet apámmal.Igaz neki rendesen megszokott jönni nekem meg nem.És egy napos vérzés és sok volt meg vér darabkák.Annyira szeretnék babát,de nem hiszem,hogy valaha összejön.Köszi a választ.
2009. jan. 2. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok....igen sajnos utalhat vetélésre, endometriózisra s még hormonális dolgokra..de vetélést nem lehet utólag látni.jó h mész dokihoz én is készülök de most nagyon drukk h ne jöjjön meg nekem mi is tesóra vágyunk nagoyn...fél éve....
2009. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16-án voltam dokinál ahogy elmúlt a vérzésem.Akkor mikor a doki vizsgált és tapogatta a hasamat mondta,hogy van valami.Utána megnézzte hüvelyi ultrahangon és nem talált terhességre útaló jelet.De a nyálkahártya vastagságom 9.6mm ami nálam nem szokot lenni inkább 8mm szokott lenni.És rá másnap elkezdtem vérezni és egyre csak erősebbeb és nagyon görcsöltem is.Volt egy fura érzésem ekkor.Éreztem hogy valami kerek jön ki.Gondolom a vér darabkákat éreztem.Novemberben elmaradt a menszim és akkor már voltak terhességi tüneteim.De mióta volt ez az erős vérzés azóta elmúlt és nem érzek úgy mint decemberben.Én akkor úgy éreztem,hogy terhes vagyok.Ja és nem fejeztem be hogy 1hét múlva vissza mentem kontrolra és nem talált már akkor semmit.Elküldöt vérvételre hormonokat nézzik meg.Kedden lesz meg az eredmény.Akkor ha ilyen előfordul akkor elvetéltem?Máskor is fordult előre,hogy vérdarabkák voltak 1napig.Kb 2-3-szor fordult elő.
2009. jan. 2. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok...tesztet nme csináltál??Hát nem tudom de ha tüneteid is voltak akkor lehet terhes lehettél....s baj van a ciklusoddal h nem jön meg minden hónapban???
2009. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt volt az erős vérzésem elötte csináltam és negatív volt.22-én a kórházban csinálták a tesztet és az is negatív volt.Novemberben is csináltam 1teszet negatív volt.Decemberben 2csináltam negatív volt.Most nem csináltam tesztet.Sajnos van mikor 2hónapot is kimarad.Össze vissza szokott megjönni.
2009. jan. 2. 22:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen baj van a ciklusommal.Megkérem a dokit,hogy vizsgáljon ki hogy mi az oka.Halottam olyat hogy cisztától is lehet hormonzavar.Annyira elvagyok keseredve.3éve probálkozunk és semmi.
2009. jan. 2. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el.Nekem is igencsak rendszertelen volt a ciklusom, a petefészkem tele cisztákkal, ja és az egyik petevezetékem rosszul nőttt a másik pedig nem átjárható:)) De 1.5 év próbálkozás után, és persze kaptam clostyt, így összejött:))mAga a csoda:))

Most 14 hetes vagyok

2009. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!