Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai a tesztelés?

Túl korai a tesztelés?

Figyelt kérdés

Október 4.én volt ovum.elvileg,gyereket tervezünk,ezért több aktusbol is sikerülhetett,tegnap kellett volna megjönnie,de helyette pecsételős verzésem néha barnás folyásom van.

Csináltam egy tesztet ami negatív volt tegnap délután

Has szurkálás mell érzékenységem van,és konkrétan a saját nyálamtol is hányingerem van.

Az lenne a kérdésem hogy lehetséges e az hogy korán végeztem a tesztet,inkább a reggeli vizeletből kellett volna ?


2023. okt. 19. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha 4.én volt ovud akkor már bármelyik teszt mutatná napközben is
2023. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amikor bennt feküdtem a korházban volt egy kismama aki honapokig menstruált terhesen de ez baromi ritka. De most már mutatnia kéne a tesztnek. Én alapból este csináltam, amikor haazertem a munkából, ha nagyon hamar csináltam volna a tesztet akkor lehet szamított volna. A menstruáció tünetei meg valtozhatnak, nekem sem volt mindíg ugyanolyan, régen görcsösebb volt, utána jobban feszült és megnőtt a mellem mielőtt megjött pár nappal, amikor megjött akkor visszament, volt hogy a fejem fájt és hányingerem volt.Terhesen előbb tudtam meg hogy terhes vagyok mint ahogy a rosszullet jelentkezett, persze ez az én esetem, nem szentírás. Szóval szerintem nem vagy terhes de ha megnyugtat csinálj még egy tesztet.
2023. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!