Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt után...

Halvány pozitív teszt után még hányszor teszteltetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombat reggel lett nagyon halvány pozitív a tesztem (10-es érzékenységű), 12. dpo-n. Tegnap és ma reggel is teszteltem, picit erősödik, de még mindig messze van a kontrollcsík színének erősségétől. Izgulok és aggódok, hogy megmarad-e a baba, ezért nem bírom ki, hogy ne teszteljek reggel... Hiszen még csak ma kellett volna megjönnie, bármi lehet. Ti egy pozitív teszt után kibírtátok amíg orvoshoz nem mentetek, vagy teszteltetek még pár napig, hogy lássátok, hogy nő-e a hcg szintje?
2023. okt. 2. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A nem várt napján teszteltem, illetve rá pár napra csináltam egy kazettásat, hogy el tudjuk tenni emlékbe.

Orvoshoz pedig 7+5 naposan mentem először, tehát a nemvárt után majdnem 4 héttel.

Feleslegesen tesztelgettem volna, hiszen a teszt csak a hcg jelenlétét mutatja a vizeletben, azt nem, hogy mennyivel nő. Ha ennyire idegeskedsz, akkor menj el hcg vérvételre, de egyébként minden rosszindulat nélkül még most tedd rendbe magad fejben (Bízz magadban és a babádban, illetve próbálj kevesebbet stresszelni, mert azzal ártasz a legtöbbet, és.. úgyis lesz, ami lesz. Ha nem elég erős és életképes, akkor nem marad meg, ha pedig elég erős akkor minden király) mert különben nagyon hosszú és stresszes lesz a következő 8 hónapod és.. sok-sok évtizeded.

2023. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Ennyire bírtam ki 😅

[link]

[link]

25 DPO-n megyek orvoshoz ☺️

2023. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Első: igazad van, dolgozom rajta, hogy ne idrgeskedjek olyanon, amire nincs ráhatásom. De nehéz:)


Második: jajj sajnos nekem nem nyitja meg, pedig kíváncsi vagyok!:))

2023. okt. 2. 18:20
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

[link]



Talán így, engem megnyugtatott ☺️

2023. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Addig csináltam őket, ameddig nem lett egy szép tesztem is emlékbe ☺️


2-es és 4-es voltam

2023. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Így már látom, köszi! Gratulálok!☺️ Én is hasonló tesztgyűjtésbe kezdtem :D
2023. okt. 2. 18:27
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb véleménnyel ellentétben szerintem mindenki csinálja úgy, ahogy neki a legjobb ☺️ Sokaknak rendben van egy teszt is, van akinek 10 sem elég. De a lényeg,hogy mind egyet szeretnénk. Egészséges babát 🤍

Tedd, ahogy érzed és ami megnyugtat ☺️


(2,4,5)

2023. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt napján csináltam, majd még 2x 2napos szünetekkel. Ugyanolyan teszttel, nem látszott erősödés úgyhogy utána abbahagytam :)
2023. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tesztet csináltam, többeet nem.
2023. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

2 félével teszteltem egyszerre, az első után még 2 naponta 2-t,azaz összesen 6-ot csináltam, 3 100 Ft-os papír tesztet és 3 műanyag facelle-t.

Ekkor lett erősebb az első csík, mint a második, így tudtam valamennyire megnyugodni.


(Korábban volt egy kémiai terhességem aminél 2 hétig nem erősödtek a pozitív tesztek.)

2023. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!