Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt csináltam egy...

Tegnap előtt csináltam egy tesztet ami nagyon halvány pozitív lett. Ma reggel megint teszteltem és negatív.. Szerintetek lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Elolvastad a használati útmutatót? Mert nem mindegy mit hogyan mikor csinálsz... ismételd meg elolvasva! + érdemes vezetni a menstruációidat!

S tudnád kb, hogy is áll a szervezeted.


Halmozz egy kis biológiai tudást a nemiszerved és ahhoz köthető dolgokkal kapcsolatban. (Amit általános suli felső tagozatban tanul az ember, csak elpoénkodja, nem érdekli. Ilyenkor meg kérdezget, amikor "baj van".)

2023. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanolyan tesztet használtál?

Mert nem mindegy, hogy tegnap ellőttél egy 10-est ma meg egy 25-öst.

Vannak tesztek amin sokszor látszódik a reagens helye, amit halvány pozitívnak gondolnak sokan.


Illetve mikor kellene megjönnie? Érdemes megvárni az esedékes menstruáció napját, vagy a következő napot a teszteléssel.


Kedves 1.

Neked meg az empátia és itélkezés területén kellene képezned magad.

2023. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!