Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barna folyás nem a mensi...

Ha a barna folyás nem a mensi helyett jelentkezik, hanem a nem várt mensi előtt egy héttel és el is tart a nem vártig, akkor az nem babát jelent már?

Figyelt kérdés
Nekem a 20. ciklusnapom kezdődött, nagyon kevés, krémes folyás, egy napra a 24-en semmi nem volt, most megint van, nagyon kevés, krémes még mindig. Még 2 nap a nem vártig, ez akkor már biztosan mensi lesz? Egyébként a pé-m a 16. napon volt, tehát 10 napja. A teszt már kimutatná? Beágyazódik már ilyenkor? Bocs, ha negyon sokmindent kérdeztem és nem túl érthető, de már olyan izgalomban vagyok és elkeserít ez a barnázgatás.
2009. jan. 2. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan voltam, s most 30 hetes terhes vagyok. Nálam a beágyazódás ideje alatt (kb. egy hét, 10 nap mensi előtt) már barnázgattam, s ez nem maradt abba az elmaradt mensi napján sem, csak akkor nem egy csepp, hanem 3-4 csepp volt. Fájt is a hasam, azt hittem megjön, de csak nem jött meg, csak nem jött meg.

Pár napra az elmaradt mensi után már teszteltem és pozitív lett. Szóval, minden jel arra utal, hogy kisbabád érkezik. Vigyázz magadra nagyon! :)

2009. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, remélem neked lesz igazad, már nagy izgalomban vagyok, tegnap óta megint nagyon kevés van, csak pár csepp. Holnap majd kiderül, ha nem jön meg, akkor tesztelek majd hétfőn. Egyébként nekem is nagyon mensisen görcsöl a hasam, a ciciim égnek, és leszakad a derekam. Remélem nem mensi lesz. Neked gratula, további jó babavárást, minden jót és könnyű szülést kívánok. A teszt eredményét megírom , ha esetleg megnézed még.
2009. jan. 3. 12:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! ha esetleg olvasod, még nem jött meg, ma kellett volna. Szerintem holnap tesztelek egyet, addig meg izgulok nagyon!
2009. jan. 4. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, nagyon régen volt, de sikerült??? :))


Én válaszoltam neked anno.

2010. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklödést,igen,pozitiv lett akkor a tesztem,de sajna 7 hetesen elvetéltem.A következő próbálkozásra viszont újra sikerült,márciusban megszületett a kisfiam,7,5 hónapos nagy baba és még mindig sokat szopizik,amire nagyon büszke vagyok.Nálad mizu,ti hogy vagytok,mikor szültél?
2010. okt. 20. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!