Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek ha abortuszom...

Szimo63 kérdése:

Teherbe eshetek ha abortuszom volt és a férjemnek daganata van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnénk a férjemmel babát. Már éve próbálkozunk de semmi. Nekem volt 3-4 éve egy abortuszom. Mert nem volt megfelelő körülmény még egy gyerek. De előtte természetes szüléssel szültem a kislányom. A férjemnek a nemi szerve felet van egy daganat. A baba semmi ként se sikerül. Mi lehet a probléma? Az én abortuszom vagy a férjem daganata? Előre is köszönöm a válaszokat.

2023. szept. 27. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjednek volt valami kemoterapiaja vagy valami? Lehet nem artana sperma vizsgalat a biztonsag kedveert. Az abortusz nem igazan befolyasolja a teherbe esest.
2023. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Orvosi kivizsgálás nélkül erre legfeljebb egy igen nagyhatalmú látnok adhat nektek pontos választ! Nem értem, milyen válaszra vársz pontosan. Vagy veleted van a probléma, vagy a férjeddel vagy mindkettőtökkel, vagy egyikőtökkel se vagy az időzítéssel vagy csillagállással vagy... 🤦‍♀️

Mindketten menjetek el dokihoz, ott majd többet tudnak nektek segíteni mint mi így látatlanban!

2023. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván orvos tudna többet mondani.

Bármelyikőtökkel el lehet kezdeni a vizsgálatot, de lehet egyszerre is.

A kemoterápia befejeződése után 3-4 hónappal már visszaáll a normális spermium termelés, de ha férjedet most kezelik vagy nemrég kezelték, akkor lehet ez is az oka.

2023. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2023. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs pénzed hűtőre, akkor mi a retkes fészkes...ért akarsz gyereket?! Valószínű nem véletlen nem sikerül, a sors ezesetben tudja hogy a nyomorba nem kell még egy gyerek. Férjednek ha daganata van, egyedül jó lesz 2 gyereket nevelni, mikor már most is csórók vagytok.
2023. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Basszus a hutos kérdés is a tied 😬😬
2023. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán jó is,hogy nem jön az a gyerek...most őszintén minek kell szülni ha szegény vagy annyira,hogy egy hűtőt se tudsz venni?
2023. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!