Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? A barátnőmmel...

Mit tegyek? A barátnőmmel porul jártunk az "ágyba"

Figyelt kérdés

Az történt, hogy a barátnőmmel reggel megünnepeltük az újévet mikor már senki nem volt nálunk! Elkezdtük kb 4 óra mulva a lényegre tértünk és a végén jött a baleset... Soha nem volt velem olyan, hogy mikor kijöttem a barátnőmből hogy külön jövök ki!( külön a nemiszerv és a gumi!) én megilyedtem, persze kiszedtem és nem tudom, hogy ez mekkora gondot okozhat? Mert ugye azért kifolyt valamennyi! Ő 17 éves én 18 és hogy kell-e szülő a sürgőségi re vagy nem? Messze lakunk egymástól és én tudnám neki csak levinni!A Másik nagy probléma, hogy feljönne ő, csak nagyon vallásosak, és a vallás ezt nem nagyon engedi, és anyukája nagyon csúnyán állna hozzá ha ez kiderülne! a fontos még tudni, hogy a mai napra plusz minusz 1-2 napra lenne a tüszőrepedése, vagy éppen most volt neki! Tendők? Tudni kell, hogy nagyon szeretem! Ő azt mondja nem lesz semmi, de ugyan ennyire fél is! Én meg pláne!

ÜDV Laci


2009. jan. 2. 02:24
 1/6 anonim válasza:
100%

Esélye lehet a terhességnek, mint (szinte) minden esetben...

17 évesen már felírhatnak 72 órás tablettát, de ebben nem vagyok biztos, majd leírja egy hozzáértő, az ára olyan 4-5e ft, ja és NE halogassátok!

2009. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem sem éri meg ezzel játszani, inkább ne kockáztassatok.
2009. jan. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem akarom halogatni! Szombaton megyek hozzájuk, álítólag gyógyszertárba kiadják nekem is!
2009. jan. 2. 02:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szombatra késő. Ha azt veszem, hogy mondjuk jan 1-én (csütörtök) reggel 8 körül lehetett, te meg szombaton mondjuk 10-re érsz hozzá oda, az eleve 50 óra. A 72 órás tablette olyan, hogy közvetlen az eset után bevéve közel 100% a hatása, és onnan egyre csökken a hatása, illetve az esély, hogy megoldja a problémát. Két nap után alig van már esély, hogy segít. Arról nem is beszélve, hogy neked biztos nem fogja felírni a doki a tablettát, csak neki. Neki viszont szülő nem kell hozzá.
2009. jan. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És akkor az ő háziorvosát kell felkeresni? vagy ha ma feljön Bp-re és elmegyünk a sürgőségire oda sem kell? Köszönöm a választ!
2009. jan. 2. 03:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
neked nem adjak ki, o menjen el haziorvoshoz vagy ketten menjetek az ugyeletre. Ha most lesz a peteerese, akkor azert elegge sanszos, persze, konnyu azt mondani, hogy nem lesz semmi baj. Az egy dolog hogy vallasosak, ezt akkor is tudnotok kellett amikor szexelni kezdtetek, mert a szexhez a vedekezes is hozzajarul, na es valljuk be, bajok barkivel elofordulnak. Nem kell szolni a szuloknek, egyedul is mehet, csak tenyleg vigyetek par ezer forintot.
2009. jan. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!