Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek már, hogy sikerüljö...

Mit tegyek már, hogy sikerüljön teherbe esni?

Figyelt kérdés
Már 1éve probálkzunk és nem sikerül,direkt utánna nem ugrálok,fekszek...az számit e hogy hányszor csináljuk 1honapban???
2009. jan. 1. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Rutinkérdés: hormonvizsgálat - vérvétel, hüvelyi UH volt már? Vannak leletek, amik kizárják a szervi bajt?

Teákat lehet próbálni egészséges esetben, akár a Jónás módszert is!

2009. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha még nem voltál kivizsgáláson, akkor irány a doki. Esetleg valóban teák, vitaminok, de nem csak neked kell orvoshoz menni, hanem a párodnak is, hogy rendben van e minden mindkettőtökkel! Sok sikert a továddiakban!

2009. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a vállaszokat,elakarunk menni,csak jobb lett volna ha simán sikerülne :(
2009. jan. 1. 16:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Mien teákat igyak ???
2009. jan. 1. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Cickafarkfű teát igyál mensi első napjától!Az pé.elősegítő! Pé után palástfű teát! Az beágyazódás elősegítő!

Nem számít hogy mennyit vagytok 1ütt! Ill.ne minden nap!!!!Elég Pé.kor minden másnap! De nálunk pl.akkor 2szer voltunk 1ütt és babás lettem! 7.hetes kismami!

2009. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszike szépen,remélem ez sikerülni fog...:) Gratula nektek :)))
2009. jan. 1. 17:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Leirok valamit.amit nem értek..most 20án volt meg és 23án elmult..párnapja sokat szeretnék szeretkezni,szinte minden nap,nemtom mivan velem..nincs ugy étvágyam se,mint eddig.Fáj a mellbimbom is..hormon zavar lehet?Korában jött meg 4nappal és nemsok volt..
2009. jan. 1. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Írtam prividre!
2009. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vissza irtam :)
2009. jan. 1. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdekes, mert nekem is úgy szokott lenni, hogy mensi után sokkal jobban kívánom apát :) ! Ez biztos tudat alatt van , peteérés közeledtével :D !!! Szerintem legyetek minál többet együtt amikor csak jól esik !!! LEhe amúgy hogy van egy kis bibi, amit az orvosok gyorsan helyrehoznak és minden rendben lesz!!! További jó próbálkozást! És türelmet!

2009. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!