Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek a párjuk spermáikkal...

Akiknek a párjuk spermáikkal voltak gondok, kevés volt, vagy rossz minőségű, mikor estetek teherbe? Mit tettetek érte hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2 millió volt a sejtszám.5 év alatt jött össze.És semmit nem tettünk!
2010. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A párom eredményei!!

15m/ml

20% gyors progresszív mozgású

20% diszkinetikus

60% immobil


Ezzel az eredménnyel még teherbe eshetek természetes úton??

2010. dec. 10. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálatok ha jól látom a mozgással van gáz!Nálunk meg ugye a sejtszámmal volt!Szerintem nincs lehetetlen!Csak lehet hogy sok idő!
2010. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor elmentünk lombikra, akkor estem teherbe. Azt tettük érte, hogy elmentünk lombikra.

Onnantól fél éven belül terhes voltam.

2010. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azóta szedte a párom a Maca Vibet,meg E vitamint+C vitamint!!

Az orvos szerint ilyen eredménnyel csak beültetéssel lehet babánk,ha addig nem változik valami!!

2010. dec. 10. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Igy van, ahogy az orvos mondta. Eldöntheted, várhatsz a csodára, aztán lehet, hogy pár év múlva bekövetkezik, vagy nem következik be.

Vagy mész lombikra.

Fontold meg, mert én találkoztam ott lánnyal, aki addig nem akart gyereket, akkor meg már nem volt petesejtje, igy hiába stimulálták, egyszerűen kifutott az időből.

2010. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pont ebben a cipőben járunk a párommal.neki 20m/ml a spermaszáma.amit leadott ejakulátumot,az 40m volt.a minőséggel van gond nálunk.10%aktiv:5% renyhe,5% rezgő.ezt mondjuk nem teljesen értem.
2010. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!