Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 14 nappal már ki...

Aktus után 14 nappal már ki mutatja a teszt ha terhesség van? A menstruációm össze vissza van meg. Most el kezdtem fogamzásgátlót szedni. De vasárnap a párom kb 1 percre betette. De álltalaban sőt semmikor nem is érzékeltem neki előnedvet.

Figyelt kérdés
Orális kielègitèsnèl sem érzem az előnedvet. Nem tudom így hogy be tette kicsit mennyi az esély terhességre? 2 hétig abba kellet hagyjam a fogamzásgátlót és ma kezdtem újra szedni.
2023. aug. 9. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt valami tévképzeted van az előnedvről, ha azt gondolod, hogy akár orálnál észrevennéd...

Másrészt miért kellett 2 hétre abbahagynod a tabit?


Így, hogy betette kicsit pont annyi az esély, mintha nagyon tette volna be.


Komolyan nem értem, ma mitől ennyire korlátoltak a fiatalok...


Vagy kimutatja, vagy nem.

Kb. 20 napnál lehetsz benne biztos ilyen rendszertelen ciklusnál - feltéve hogy azóta nem dugtatok védekezés nélkül.

2023. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem 'dugtunk
2023. aug. 9. 20:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom mert az előnedv nyúlós és érezni ha folyik
2023. aug. 9. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nyúlós és nem érezni, ha "folyik":D

Basszus, eleve hogyan folyhatna egy nyúlós dolog?

Mondom, tévképzeteid vannak az előváladékról mind állagát, mind mennyiségét tekintve.

Ja, nem dugtok, hanem tudatos nemi életet éltek - ne röhögtess, kérlek...

2023. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ex pasimnak nyúlós volt tehát azért tudom mi az hogy előnedv.
2023. aug. 9. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pókemberrel jártál ezelőtt?🤣
2023. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!