Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy jó nőgyógyászt keresek,...

Egy jó nőgyógyászt keresek, akinél szülni is lehet Szigetszentmiklós környékén?

Figyelt kérdés
Otthagytam a nőgyógyászom, mert több mint egy év sikertelen próbálkozás után csak clostyt írt fel, de soha nem nézett meg közben uh-val, és már nem bíztam benne. Most októbertől meddőségi központba járok, most volt az első inszemináció, remélem sikerült. Viszont jó lenne egy megbízható orvos a továbbiakban. Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 31. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Keddenként rendel a gyártelepi rendelőbe DR.Szabó Gábor!!Nagyon-nagyon ajánlom!!!!!!
2008. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Csepelen az esztékában dolgozik Fejérvári Szabolcs!Jahn Ferenc Korházban szülész(Délpesti korház)!Igaz 60.000ft kér!Nagyon kedves,aranyos és alapos!Igaz már nem 30éves!Őszinte és jópofa,humoros!6 hete szültem nála!Még Bábát is tudok ott ha szeretnél!Közel lenne bejárni legalább is vizsgálatokra!Ami késöbb csak jó lesz!Én is pár dokinál voltam mire itt ennél az úrnál sikerült megálni!Én Ráckevéről jártam be!Próbáld ki!Veszteni valód nincs!
2008. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én írtam az előzőt is!Elfelejtettem odaírni,h.csak akkor kér ha ragaszkodsz hozzá és ha fölfogadod!Amugy ingyen is végig visz!
2008. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!