Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt mensi előtt egyérte...

A nem várt mensi előtt egyértelmű negatív lehet a nem várt napján pozitív?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy járt e már valaki úgy, hogy a teszt a nem várt előtt egyértelmű neg. volt és másnapra pedig már ott volt az erős két csíkocska. Úgy számolom, hogy 9 napja volt pé-m és 4 nap múlva nem várom, a tesztem ma neg.
2008. dec. 31. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Függhet a megtermékenyítés idejétől, attól eltelt időtől. Ha előbb volt ovuláció/megtermékenyítés, akkor a nemvárt mens. idő előtt már 2 nappal pozitív lehet a teszt. Még ha csak halvány is.


Nekem az első terhességemnél, a mens. után néhány nappal éreztem, hogy valami "nincs rendjén"... nem éreztem egyébként tüneteket, egyébként sem terveztem teherbeesést. A tesztet tehát mens. idő után néztem este és a megszabott ideig nem jelzett, nem volt második csík. Megérzésemre támaszkodva még vártam 2x annyi időt és határozott pozitív lett 2 erős csíkkal.

2008. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát egyik naprol a másikra max éppen hogy lehet csík. mert a hcg nullárol indul és minden másnap duplájára nö benned, amit a teszt kimutat. lehetsz még terhes még csak pár napja ágyazódhatott be. ne csinálj feleslegesen tesztet, ha nem jön meg rá pár napra tesztelj az már biztosabb.
2008. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is gratula! Pontosan a fenti válasz történt velem is nem rég. A nőgyógyászom nagyon régi barátunk és megerősítette, hogy ezek a tesztek elég nagy pontosságuak, nekem is már a nem vár előtt két nappal egyértelműen erős pozitív csík jelezte h történt vmi (és még más is). Most h nem jött meg és nőnek a melleim, már tudom, hogy biztos! Január 8 környékén megyek az első kontrollra, addigra talán már lesz szívhang. A doki azt mondta, nyilván látszana előbb is, de mivel mindenkiben nagyok a várakozások, jobb ilyenkor várni, így már akár szívhang is lehet! :-))))
2008. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én gratulálok neked, mert nekem neg. lett a tegnapi tesztem, ma meg már barnázok is rendesen, úgyhogy biztos mensi lesz. De azért köszi!
2009. jan. 1. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
hmm... az előbbi vagyok... a barnázás nem jelenti feltétlen h nincs baba! az anyósom is így kezdte... és nem mindegy mikor csinálod a tesztet! Nagy érzékenységűt használj, reggeli első vizelettel, várj pár napot. Lehet h a két teszt nem ugyanolyan érzékenységű. Mindenképp csinálj még egyet sztem! és köszönöm a jókívánságokat, remélem holnap minden rendben lesz.
2009. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ! Azóta képzeld pozitív lett a tesztem, 3 napja késik is. Szóval a másik teszt még korai volt, a barnázás meg a beágyazódástól lehetett. Még most is alig hiszem el, olyan boldog vagyok! Te hányadik hétben vagy?
2009. jan. 7. 20:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza a z előző válaszod, inkább úgy kérdezem neked mikor volt az utolsó mensid első napja? Nekem dec. 7, most beszéltem én is dokimmal, majd csak jan. 22-én megyek, akkor már 7 hetes leszek és azt mondta akkor már lát szívhangot is! Előbb nem érdemes. Majd írj, hogy veled mizu és hogy mi volt a dokinál. Te szedsz valamilyen vitamint? Nekem a femibiont mondta, vagy az elevitet. Egyébként nekem is iszonyatosan fájnak a melleim, ennyire még soha. Meg sokáig fájt a derekam, de mára elmúlott. De jó neked, hogy már holnap mész, én is úgy várom a 22-ét!!!Üdv.
2009. jan. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!