Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a ciklusom 20....

Létezik, hogy a ciklusom 20. napján (1 héttel a rendes menzi előtt) menstruációm van? Ebből még lehet baba?

Figyelt kérdés
A ciklusom 26. (+1-1) napos szokott lenni. Most ez váratlanul ért. A párommal a 11. napon voltunk együtt. Ez már akkor biztos nem baba?
2010. okt. 14. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár beágyazódás is...
2010. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez mennyire menstruáció. Csak barnázol kicsit, vagy tényleg vérzel, és élénkpiros? Mert ha csak kicsit vérze, és az is barnás, lehet akár beágyazódás is. De ha rendesen megvan ahogy szokott, akkor nem tudom, valami bezavarhatott a ciklusodba, hogy ilyen hamar megjött. De ha gondolod, akkor egy hét múlva csinálj tesztet majd.
2010. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Én is reménykedem azért még.
2010. okt. 14. 08:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy nem úgy jött meg, ahogy szokott. Barnázással és nagyon kevés van, de pirosodik. Aboszlút nem ez jellemző a mensturációmra. Ezért aggódom.
2010. okt. 14. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha teherbeestél és vérzel, barnázol és nem a beágyazódás (ami inkább pár csepp és nagyon kevés), akkor lehet vetélés is, remélem, nem. Most vagy elméletileg a 9.napon, de nem tudni, mikor lehetett a peteérésed, szóval, pár nap múlva azért tesztelhetsz már. Meg ha gyanakszol a babára, én a helyedben elmennék vérvételre, hogy megtudjam biztosra van-e HCG és, ha van, akkor irány a doki, hogy ha úgy látja ő is, írjon föl gyógyszert. Biztos, ami biztos, mert a beágyazódáskor nincs vérzés.

Azért szorítok.

2010. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy picit hasonlóan jártam. 20. naptól barnáztam végig egészen a menstruációig. Akkor volt 1 csepp vér, s rohantam a dokihoz. Írt fel gyógyszert (Utrogestant), és utána már minden simán ment. Én beágyazódásos vérzésre gyanakszom nálad is, de lehet, hogy nem megy simán ez a beágyazódás nálad? Az is lehet, hogy vérömleny keletkezett beágyazódás alatt, s az folyik ki. Én mindenképpen orvoshoz mennék, ha nagyon akarnám a babát, mert gyógyszerrel lehet, hogy segíteni lehetne a helyzeten.
2010. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na szóval, úgy néz ki, hogy ez mensturáció volt. Igaz volt egy darabos része is a dolognak. Nem csináltam tesztet, mert úgy gondolom, hogy felesleges lenne. Most egy újabb hónap, újabb próbálkozás következik....
2010. okt. 18. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy megírtad mi lett!Kitartást és mielőbbi sikereket!!!
2010. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!