Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 12. Napon vèrből...

Szandra0717 kérdése:

Aktus után 12. Napon vèrből HCG ki mutatná a terhessèget?

Figyelt kérdés
2023. júl. 11. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A 14 napot érdemes kivárni, mert ha nem atombiztos az ovuláció, akkor az 1-2 nap is sokat jelent, ráadásul mindenki más mértékben termeli a hcg-t is.
2023. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes 14 napot megvárni.Vagy a nemvárt napját.
2023. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vérből már kimutatná. Mivel nemcsak biztosabb a vérteszttel, hanem eleve a vese később kezdi el kiválasztani a Hcg-t, valamint a koncentráció is változó lehet kora terhesség esetében. Aktus után 12 nappal, ha elindult valami, az már kimutatható.
2023. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 16 nappal ovuláció után mentem vérvételre és akkor már kimutatta a hch-t.De ez teljesen változó.nekem dpo9en már pozitív volt.Tehát már beágyazódott elég hamar.
2023. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!