Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség miatt nő vagy...

A terhesség miatt nő vagy csak sokat ettem és lustálkodtam Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Utolsó menzitől számítva 5 hetes vagyok... és hasam az utóbbi másfél hétben nagyon fel van puffadva ha feszülős felsőt vennék fel akkor sztem mindenki látná hogy terhes vagyok... de lehetséges ez ilyen korán? Ennyire kitágult volna a méhem előkészületként?? Vagy csak sokat ettem és lustálkodtam a 3 hét szabi alatt?? Alapból sem vagyok vézna de azért ilyen hasam nem volt eddig... Anyukám azt mondja ne vicceljek ne nyomjam ki, de hát nem is nyomom... :)
2008. dec. 31. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom hiztal egy kicsit, es elkenyelmesedtel, valamint bekepzeled magadnak a pocakot, hiszen gondolom orulsz, hogy terhes vagy. 5 hetesen senkin nem latszik meg, ez meg odebb lesz!

Azert figyelj a kilokra, mert sajnos ilyenkor gyorsabban jonnek, es szules utan nehezen mennek!

Buek!

2008. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyelőre csak a puffadás miatt láthatod pocakosabbnak magad. Viszont a terhesség miatt a szervezeted érzi, hogy több kell. És a kilók könnyen jönnek. A pocakod úgy a 12. héttől kezd majd inkább nődögél ni. Bár ez mindenkinél más. Igazat megvallva én is jobban elengedtem magam karácsonytájt. Viszont te is figyelj oda az étkezésre. Ne csak a kilók miatt, hanem az egészségetek miatt is!

Minden jót! És BUÉK!

18 hetes kismami

2008. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2008. dec. 31. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!