Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztet ajánlanátok?...

Melyik tesztet ajánlanátok? Clearblue vagy Qupidó?

Figyelt kérdés

16.-án szeretnék tesztelni egyet, de csak 18. ára nem várom. Melyik tesztet ajánlanátok inkább ? A clearblue azt hiszem 20 as de sokan dícsérték...a Qupidó 10-es de nem tudom mik a vélemények róla...

Vagy ha van más ötlet szívessen fogadom?


2010. okt. 12. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én a lilly-re esküszök és van duplacsomagosban is - két db teszt- 880,- a tescoban.
2010. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen kérdés és 15 lány 10 különböző tesztet mondott, kinek mi a jó...mindenki azt írja ami neki kimutatta a babát.

Nekem pl a Corex volt, mást meg becsapott, de így van ez más tesztekkel, ahogy olvastam itt már jópárszor.

Ha nemvárt után pár nappal csinálod meg, ki kell hogy mutassa, márkától függetlenül.

2010. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bocsi Corax.


tessék, előtte, a lilyt írták de arról is olvastam már ott hogy valakit becsapott. szóval én a helyedben vennék találomra két különbözőt és nemvárt után napokkal tesztelnék, mindkettő nem tévedhet :)

2010. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Más ötlet:

Ma teszteltem. 14-re nem várom. Negatív...

Inkább várj 18.-ig, nehogy csalódj...

2010. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké :) Köszi a válaszokat!
2010. okt. 12. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:

A Lilly szerintem nem mutatja ki előbb.

A Qupido sem mutatta ki menzesz előtt.

A Clearblue és a Corax Be Sure igen, 4 nappal előtte. Én ezeket ajánlom.

2010. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az x-epil is 25-ös, de többektől olvastam, hogy a nemvárt előtt kimutatta. És az nem is olyan drága, 500 Ft körül van a Dm-ben.
2010. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!