Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolok mindenkinek!?

Drukkolok mindenkinek!?

Figyelt kérdés
vasarapra eros pozitvat teszteltem. ezt csak azoknak szertnem irni akiknek meg nem jott ossze. mert mindig van remeny. es szeretnem megkoszonni mindenkinek aki latogatja ezt az oldalt mert nekem nagyon sokat segitett amikor elvoltam keseredve!!en nem mertem a homet es nem hasznaltam ovu tesztet csak szerelmeskedtunk a parommal amikor megkivantuk egymast. 4hetes km megy a drukk mindenkinek
2010. okt. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Graulálok! Sok boldogságot nektek a kicsihez! Kívánom, hogy legyen egészséges, és kislány ha leányzót szeretnétek ill. kislegény, ha inkább fiúcskát.
2010. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén gratulálok! Mióta próbálkoztatok? Csak mert én sem mérem a hőmet, nem használok ovu tesztet, akkor vagyunk együtt a párommal, mikor megkívánjuk egymást, mégsem jön a baba. :( 5 hónapja próbálkozunk, de én sem szeretnék rágörcsölni, ezért továbbra is így folytatjuk. Mégegyszer gratulálok neked! :)
2010. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én sem méregetek...

Mennyi késésre lett pozitív a teszt?

2010. okt. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az elso valaszolonak mi ev elejetol szeretnen mar kisbabat es mostanra sikerult. a lenyeg h nem szabad gorcsosen akarni .. tudom konnyu ezt mondani. annyit tudok meg irni hogy neha megneztem h mikor van pem es akkor egy kivcsit aktivabban voltunk egyutt.. szoritok es legyszi irj ha van valami.. 4hetes km
2010. okt. 12. 07:30
 5/7 A kérdező kommentje:
szia negy nap kesesre kiirta h terhes vagyok es azt is h 2- 3 hetes lehetek. aztan vettem ket masik fajtat es ott is rogton megjelent a ket csik.
2010. okt. 12. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből Gratulálok!Boldog babavárást és jó egészséget Nektek!:-)Vigyázz Magatokra!
2010. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy,hogy ezt kiírtad!:)

Sok szeretettel gratulálok Nektek,boldog babavárást!

27 hónapos nagy fiú anyukája

2010. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!