Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ilyen sok nőnek jön...

Tényleg ilyen sok nőnek jön össze nehezen a baba, vagy csak ilyen oldalakon összegyűlnek, az ilyen gonddal küzdők?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos tényleg rengeteg nőnek nem jön össze a baba!
2008. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
sajnos tényleg így van...de próba szerencse...nálunk a családban az unokanővéremék 1.5évet próbálkoztak mire lett picijük.
2008. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is-is.


Nekünk is nehezen jött. Arra szoktam néha gondolni, hogy nagyanyáink idejében is biztos voltak ilyen nehezen teherbe esők, de mivel manapság fejlettebb az orvostudomány, meg bizonyos dolgokat lehet kezelni, talán többet foglalkozunk a témával.

2008. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, csak ez olyan kétségbe ejtő , mert ugyan mi még nem próbálkozunk, de két éven belöl mi is szeretnénk majd babát, remélem nem kell majd nekünk is ilyen sokat várni .

2008. dec. 30. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ebből indulj ki. Én 7 évig védekeztem gyógyszerrel. Mikor abbahagytam vártunk egy hónapot, hogy kiürüljön a szervezetemből. Aztán mikor nekiálltunk, rögtön az első hónapban összejött. Meg is lepődtem nagyon. Sose tudhatod nálad hogy lesz!
2008. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Persze tudom, hogy vannak, akiknek meg nagyon gyorsan jön a baba! Mindenki más .... Gratulálok a kicsihez, vagy már nagy gyerkőchöz!!!
2009. jan. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!