Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek érzékeny volt a melle...

Akinek érzékeny volt a melle ovu után és terhes lett annak el mult vagy meg maradt a fájdalom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmaradt. Elsővel 1-2 hónapig, másodikkal még mindig tart (23+5).
2010. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ésegybőlovu után kezdett fájni?lehetek akkor terhes mert eddig soha sem fájt a mellem.
2010. okt. 10. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fájt, 1 héttel azelőtt, hogy megjött volna. A babákkal csak az volt a különbség, hogy ez nem múlt el, hanem erősödött. Úgyhogy picit máshogy volt nálam. Ha sosem fájt eddig, talán ez lehet egy jel Nálad!
2010. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! De jó kérdést tettél fel. :-) Már bennem is forrt a gondolat. Nekem még 8 nap van, de tegnap óta fáj az egész mellem,oldalt még akkor is ha nem érek hozzá.. Kemény csomós. Máskor is szokott a 21. naptól, de most tegnap óta (18. naptól) érzem.Általában 3-4 napig szokott ennél enyhébben fájni, majd elmúlik és rá 2-3 napra megjön. Kiváncsi leszek én is, hogy elmúlik-e pár nap múlva ahogy szokott. Nekem 03-án volt peteérésem és éppen előtte nap együtt voltunk. Szóval majd meglátjuk mi sül ki belőle :-) Drukkolok neked!
2010. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:remélem babázunk..:)én nekemjöv hét vasárnapig ki kell birnom h tesztelhessek:)nagyon izgulok.ha korán volt ovum akkor rövidebb a ciklus amugy?elvileg 6-án 7-én volt..és mult hónapban 32napos volt..
2010. okt. 10. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 15.21-es vagyok, mi újság veled? Nálam még semmi, de ma már leesett a hőm és teljesen elmúlt a cicifájás, szerintem reggel meg is jön. Remélem nálad nem! Majd írj!
2010. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!