Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dpo teszt? Felesleges?

12 dpo teszt? Felesleges?

Figyelt kérdés

Beléptem pár facebookos csoportba, ahol azt írják, hogy ha 10 dpo-n nem mutat semmit a teszt, akkor tuti nincs baba.

Próbáltam tájékozódni, de mindenhol a bűvös 14 napot írják.

Szerintetek várjam meg?

Picit elbizonytalanodtam, mert itt is, ott is azt olvastam, hogy van akinek 8. napon már mutatta a teszt, hogy baba van, van akinek 9-10 napon.

Amúgy olyan furcsa érzésem van tegnap óta a méhemben, nem olyan mintha meg akarna jönni, hanem az izomlázhoz tudnám hasonlítani :D

Aztán lehet, hogy csak egy új PMS tünet, ki tudja.

Van 2 teszt otthon, de kár volt venni, mert csábító :D :D

Persze várok türelmesen, csak annyi infó van.



2023. máj. 11. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
eleve a 9. és a 12.nap között ágyazódik be.Van akinek már pozitív a tesztje dpo 10en mert beágyazódhatott a 9.napon.Mivel nem vagyunk egyformák és nem működünk a nagy könyv szerint van akinek a 12.napon ágyazódik be.Egyébként ez tesztfüggő is.
2023. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Megjött .

De következő hónapban nem veszek tesztet, csak hogy ha valóban késik 😅

2023. máj. 14. 16:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom! A következő hónapra szorítok! 🙂
2023. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 bikini válasza:

Pozitívak voltak. Ma vagyok 6 hetes terhes, de sem méhen belül, sem kívül nem látnak semmit. Még petezsákot sem. Teljesen kikészít, kétnaponta megyek vérvételre/uh-ra.

1670 a hcg

Volt valaki, akinek ennyi idősen még nem làtszott a petezsák?

2023. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6 hét az kevés minimun 7 hétesen menj UHra akkor már többet látnak meg meghatározzák a terhesség valódi korát.Gondolom a 6 hetet az utolso menzeszedtől számoltad. Nekem 7-8 hetesen mondták hogy menjek uhra.



A kérdezőnek: nekem dpo9en pozitív volt, de van akinek később ágyazódik be.Érdemes kivárni a 14 napot ha 14 napra jön meg az ovulációtól számítva nekem 10 napra jött meg ezért teszteltem már 9.napon.

2023. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!