Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dunakeszin vagy Vácon megbízha...

Dunakeszin vagy Vácon megbízható nőgyógyászt keresek, akinél szülni is lehet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én Budapestről járok Vácra,mert az orvosom után mentem a magánrendelőjébe. Dr.Dubecz Dánielnek hívják. A váci kórházban dolgozik. Velem mindig nagyon kedves,fiatalos,laza stílusa van. Ja,és engem ő kezelt ki egy betegségből egy éves orvoshoz mászkálás után! Még nem szültem,de gondolkodom rajta,hogy ha aktuális lesz,bevállaljam-e miatta Vácot. Úgyhogy szerintem elég jó orvos!!!
2008. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dunakeszin lakom, és nekem dunakeszin a Bényi jött be, fiatal, és kedves, figyelmes.az sztk-ban minden szerdán 15-19 óráig rendel ha jól tudom.Én csak hozzá járok.Nekem bevált, és ő szülész is Vácon!
2008. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah a neve: Dr. Bényi Béla szülész nőgyógyász
2008. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok a kérdésemre! Meg nézem mind a kettőt. Jó szórakozást kívánok nektek az esti bulihoz és BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!
2008. dec. 31. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
B.U.É.K.!!!!:)
2009. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!