Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány a terhességi teszt,...

Halvány a terhességi teszt, vajon babás vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő.3 hónapig szedtem a fogamzásgátlót, de most decemberbe nem tudtam kiváltani, így ebbe a hónapba nem szedtem.A ciklusaim 25 naposak szoktak lenni. Az utolsó december 1-én kezdődött. Még soha se késett ennyit ugyanis 29-e van és nem jött meg. Ma csináltam egy tesztet. A kontroll csík erősen látszódik és a másik csík halványa. Most nem tudom eldönteni, hogy babás vagyok vagy sem??? A mensimnek semmi jele hogy megjönne. Érzem hogy vannak alhasi fájások de másabb mint máskor.A mellem is néha feszül, hányinger néha de csak pici és arra fogom, hogy ideges vagyok.

Két nap múlva újra tesztelek.

Szerintetek mi a helyzet??


2008. dec. 29. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az első tesztemen éppen látszódott a 2. csík pár nap múlva már annyira sötét volt mind 2 csík :)

Gratulálok!!!

2008. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
baba, gratula, remélem te is örülsz::)pont most olvastam h poz. teszt az mindig pozitív...a negatív szokott tévedni
2008. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi terveztük a babát.Halvány második csík volt.Mostanra 21+2 hetesek vagyunk.Gratulálok!
2008. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki gratulál, már csak az itt a kérdés, ha nem volt pénzed fogigátlóra akkor honnan lesz egy gyerek eltartására?? Nem a rosszindulat beszél belőlem!!
2008. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem pénzkérdésről volt szó, akkor is bocsi!

Utolsó válaszoló voltam.

2008. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a gratulációkat!Az utolsó válaszolónak aki az anyagi részt hozta fel, üzenem, hogy nem vagyok milliomos, és még sok teendőm van, és tudom milyen felelősséggel jár egy baba, de nem az anyagiakra voltam kíváncsi. Megijedtem ez is tény, és fura hogy talán egy új kis élet fejlődik bennem.Nem aggódik a pénz miatt,mert erős vagyok és idáig is mindent megoldottam. Ha mindent az anyagiakra alapoznánk akkor lehet hogy soha se lenne babám.Ha beigazolódik hogy babás vagyok, akkor a legnagyobb örömmel, szeretettel fogom várni picit és mindent megteszek hogy a legnagyobb biztonságba, szeretetben és nyugalomba fejlődjön.
2008. dec. 29. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


:) képzeld pont olyan helyzetben vagyok mint te, a legutolsó mensim december 1-jén jött meg, én is ma teszteltem, kb. olyan eredménnyel mint te, a control csík erős, a másik eléggé haloványka. Már mindenhol néztem, falnál, világításnál, nem tudom eldönteni.

Annyit tudunk tenni, hogy pár napot várunk, majd meglátjuk,

szió

2008. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia kedves hasonló helyzetben lévő lány :)

Igen annyit tudunk tenni hogy várunk és újra tesztelünk. Ha olvasod az üzimet, akkor majd írd meg, ha 100%-an babás vagy. Akár ide, akár privibe.

2008. dec. 29. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy így állsz a dologhoz és sok erőt, egészséget kívánok ha van baba, ha nincs!
2008. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. dec. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!