Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlo abbahagyása...

Fogamzásgátlo abbahagyása után felléphetnek mellékhatások? Gondolok kiutésekre, meghízásra. Vagy hasonlok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 18:45
 1/8 Tinker Bell ***** válasza:

Mellékhatásként az erős vérzés, fogyás, eleinte rendszertelen vérzést, pattanásosságot szokták mondani.

DE! Minden nő más! Tehát nem mindenkinél jelentkeznek ezek a tünetek, sőt van akinél egyáltalán nem jelentkeznek tünetek!

2010. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:

Ja...és én is most hagytam abba a tabit és nálam még egyik sem jelentkezett!

De én a vérzéssel kapcsolatban még tűrőhatáron belül vagyok, mert a gyógyszer szerint, tehát ha szedném, akkor csak hó végére kellene megjönnie.

2010. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én tavaly augusztusba hagytam abba a gyogyszert! Elég rendszertelenül jött meg a menzeszem és rámjött 15kg. Doki mondta pcoos vagyok vissza lekéne fogynom ami már sikerült és a menzeszem is beállt ja és most egy év után ugyanugy görcsölök menzeszkor mint sulis koromba amikor nem szedtem a gyogyszert. én ugy gondolom,hogy belölem 1 év alatt ürült ki a gyogyszer
2010. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyből helyre állt a mensesem, viszont 6 kilót híztam pár hónap alatt...semmi panaszom nem volt amúgy, de úgy tűnik míg 4 évig szedtem a tablettákat, addig azok meggátolták a hízást, na de utána...
2010. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is hiztam miután abbahagytam :(
2010. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből beállt a menzeszem. Viszont mióta nem szedem a gyógyszert, iszonyatosan görcsölök menzeszkor, és nagyon erősen vérzek első két nap. Hízni nem híztam, de a pattanásaim kijöttek. :S 6 évig szedtem a fogamzásgátlót, és 6 hónapja, hogy már nem szedem.
2010. okt. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem totál pattanásos lett a hátam mikor abbahagytam (sok éve) de utána magától elmúlt. A mensi oké volt egyből, és naggyon fájt. Azóta is. Illetve most nem, mert mot még 5 hónap mire újra megjön ;)
2010. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te Uristen!!!En ezektol nagyon félek...mindenesetre koszi a valaszokat!
2010. okt. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!