Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenétek? Reggel csináltam...

Segitenétek? Reggel csináltam egy tesztet azt hittem negativ és félre raktam! Most du. Nem tudom miért gondoltam újra megnézem és lám két csik van rajta! Ez most vajon mi? Milyen a szellemcsikos teszt raknátok fel esetleg képeket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 16:34
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Úgy látom ezt sem tudjuk meg, gondolom negatív mert ha pozi lenne már tudnánk.:(
2010. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Bocs,de most nem rég értem haza és tudod van családom akikkel egy kicsit lennem kell!!!Még nem teszteltem,mert ma vettem tesztet!Reggel megcsinálom és majd megirom!
2010. okt. 11. 20:32
 43/46 anonim ***** válasza:
Várjuk
2010. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Sajnos negativ,de nem baj új hónap új remény!Mert mint tudjuk a remény hal meg útoljára!Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat!Sok sikert mindenkinek!
2010. okt. 12. 09:17
 45/46 anonim ***** válasza:
Sajnálom..!Így-így csak pozitívan!!
2010. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Szia, sajnálom..mondtam, tudtam, hogy az lesz, mint írtam nekem háromszor volt ilyen a corax, szerintem kerüld el ezt a tesztet!! Nagyon drukkolok, hogy mihamarabb pozit tesztelj!
2010. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!