Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenétek? Reggel csináltam...

Segitenétek? Reggel csináltam egy tesztet azt hittem negativ és félre raktam! Most du. Nem tudom miért gondoltam újra megnézem és lám két csik van rajta! Ez most vajon mi? Milyen a szellemcsikos teszt raknátok fel esetleg képeket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 16:34
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

ez pozitív:)

nekem is volt 2 ilyenem a menstruáció előtt 7 nappal:)

2010. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
53%
Sziasztok! Én nem akarok bunkó vészmadár lenni, a teszt valóban pozitív, de egy reggeli teszt délutánra lett pozitív, tehát időn túl. Nem véletlenül kell kidobni 10 perc után, ez az eredmény érvénytelen. Minden esetre, lehetsz babás kérdező, de ha ez a teszt időn belül negatív volt, akkor sajnálom, de akármit is mutat most, ez negatív :( Én azért szurkolok, hogy pozitív legyen a későbbiekben.
2010. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
100%
Szia!Én elmennék a legközelebbi gyógyszertárba vennék két különféle 10-es érzékenységű tesztet, és valahogy kibírnám, hogy reggelig ne csináljam meg. Reggel tiszta fejjel és koncentrált vizelettel biztosabb eredményt láthatnál te is, bár ránézésre pozitív a teszted!!!Gratula....
2010. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
71%
Én a 10-es érzékenységűre nem szavazok, de egyéni tapasztalat csak:) Én ovu utáni 9. napon teszteltem Qupidoval (10-es), ClearBlueval (25-os) és Corax-szal, az utóbbi kettő kimutatta, míg a Qupido negatív volt.
2010. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű pozitív és tutkó terhes vagy. Én a kislányommal megérzés szerűen csináltam tesztet igaz én másfél nap késés után, és én se néztem meg csak pár óra múlva és az még jóval halványabb volt ennél,így gyanús lett és csináltam egyet utána még délután Clearblue-t és egyértelmű pozitív lett és rögtön előjött a pluszocska.
2010. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pozitív!!!De csinálj reggel mégegyet!!!
2010. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is azoknak a táborát erősítem, akik időn túli két csíkosok. Nekem az eddig 3 terhességemből 2 esetben a menzesz elmaradását követő napon sem mutatta ki a teszt azonnal a két csíkot, hanem csak a nap végére -hiába reggel csináltam. Ami viszont negatív lett, az napok múlva is negatív volt, soha nem jelent meg rajta második csík. Szerintem baba van a dologban :)! Gratulálok, ha igazam van!
2010. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem a Qupido vált be.Szerintem is pozitív de azért csinálj még.Énis szorítok neked!26hetes kismama
2010. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Gratula....Azért holnap ismét egy teszt,és írj.Növéremnek is így lett baba.


2 gyermekes anyuka.

2010. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyértelműen pozitív!:-)

Véleményem szerint amúgy még ha órákkal később is elszíneződik egy teszt az nem véletlen,hisz tudjuk,hogy csak akkor jelenik meg az a bizonyos második csík ha van a vizeletben HCG!

Még egyszer Gratulálok kedves kérdező!!!Vigyázz Magatokra!:-)

2010. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!