Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.27-én volt utolsó menstruá...

Nov.27-én volt utolsó menstruációm, dec.10 -11-én ovulációs fájdalom.23-ra nem "vártam". Terhes lennék?

Figyelt kérdés
A tüneteim: érzékeny mellek, hasszúrka, krémes (de nemsok folyás), reggeli hőmérsékletem 36,5 -7 között ingadozik. 25-én teszteltem egy halványat, ma pedig egy másik tesztel semmi.szerintetek?
2008. dec. 28. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első tesztem nekem is halvány volt. Én másnap elmentem és vettem 3 különböző tesztet hogy biztos nem a teszt csapott be, de azok is halványan pozitívak lettek. Lehet nem reggeliből csináltad, vagy kevés vizelet került rá, bármi lehet. Szerintem holnap vegyél újabb tesztet, de inkább kettőt és csináld meg egymás után.
2008. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem várok 1-2 napot és akkor ezt fogom tenni.
2008. dec. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!