Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és néha főleg...

13 éves vagyok és néha főleg reggelenként fáj a bal mellem nem tudom mi lehet ez, de már van menstruációm. Szóval mi lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi hogy nő a melled.
2010. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira fájt így nyom vagy nem is tudom kifejezni én pihentem csak ültem és utána elmúlt de sokszor fájt meg én olyat is csináltam hogy arra az oldalra feküdtem ahol fáj és vagy 1p-ig úgy maradtam és felálltam és nem fájt.Amikor alszol akkor ne a baloldalon mert minden a szívre nehezedik..de ha nagyon fáj akkor a bal oldalra feküdtem.
2010. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 21. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem lehet hogy elaludtad a melled, szóval mikor hason feküdtél, és sokáig maradtál úgy, akkor lehet hogy megnyomtad! nekem is szokott néha reggel mikor felébredek, és én tudom hogy ráfeküdtem és azért fájt!
2010. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!