Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen terhességi...

Kinek milyen terhességi tünetei voltak a terhesség elején?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én néhány nappal(!) a szex után iszonyúan iszonyúan puffadtnak éreztem a méhem. Ezen kívül csak a mensi elmaradása volt a tünet. Hányinger, mellfeszülés, stb nem.
2008. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem előtte sose fájt a mellem! Akkor és most is igen! Sokat kellett pisilni! Ingerlékenység! Fáradékonyság! Hányinger! De van akinek szinte semmi!
2008. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli, delelotti orakban szedultem, es hanyingerem volt. De csak az elejen, talan 1,5 honapig.
2008. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem az a problémám,hogy nem fájnak a melleim.Normális ez?
2008. dec. 28. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem fájnak a melleid, attól még lehet baba. Első terhességemnél nekem se fájt, semmit nem éreztem, a 2. nál meg hozzáérni se lehetett:)
2008. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Nekem soha nem fájt, se a mensikor, se a terhességkor. A lányom 2 éves, tehát kijelenthetem, hogy nem feltétlenül jelentkező tünet ez se.
2008. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem éreztem különösebben semmilyen tünetet sem az első 6 hétben, még büszke is voltam magamra. Aztán a 6. héten elkezdődött a hányás, és egészen a 16. hétig eltartott. Naponta min. 1x, enni nagyon nem tudtam, csak nagyon keveset, a víz egyáltalán nem maradt meg bennem, úgyhogy infúzióra kötöttek 3 napra. Na, meg a melleim lettek nagyon érzékenyek, de a mai napig nem nőttek egy dekát sem, pedig már a 20. hétben vagyunk.
2008. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 29. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!