Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos volt egy vetélésem....

Sajnos volt egy vetélésem. Mennyi ido múlva lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimum harom honap,max.fel ev.Ezt az orvosok ajanljak igy,biztos nem hulyesegbol.En egy evet vartam.A meh egy honap alatt visszafejlodik,de foleg ha kaparas is volt akkor jo varni.Pszihikailag szerintem sokkal nehezebb.En most pont anni idos terhes vagyok mint a tavaly amikor elveteltem es allandoan az az erzesem hogy valami folyik belolem,mint amikor elveteltem es erosen vereztem.
2008. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora volt a terhesség! Ha még kicsi 5-6 hetes akkor 1 mensit elég megvárni. Nagyobb terhességnél javasolják a 3 hónapot! Nekem 7 hetesen volt missed ab-om, én is azt hittem 3 hónapot kell várnom, de utána a doki azt mondta 1 mensit várjunk. Már 2 héttel a műtét után volt peteérésem, pont akkor voltam dokinál. Persze a mensit meg kell várni, de kis terhességnél nem kell hónapokat várni hogy rendbe gyere.
2008. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,hat,megoszlanak a velemenyek,nekem kb.nyolc hetesen ment el a baba,a meh teljesen kiurult megis kikapartak a biztonsag kedveert ezert szoktak javasolni a harom honapot,lehet akinel nem tortenik orvosi beavatkozas,annal nem kell annyit varni.
2008. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, tényleg megoszlanak :) Nekem 7 hetesen volt a kaparásom, elkezdtem vérezni, görcsölni, szívhang nem volt. Viszont én kérdeztem dokimat, miért mondják azt hogy 3 hónapot kell várni. Ő mondta hogy nagyobb terhességnél kell annyit várni, mert ott több idő míg helyrejön a méh, mivel eleve nagyobb. Nekem azt mondta első mensi után lehet. És mondom 2 héttel műtét után minden rendben volt, sőt az ultrahangon doki már látta hogy peteérésem is van. Én vagyok rá az élő példa :) De persze nálam nem találtak semmi rendelleneset, ami miatt elhalt a baba. Ellenkező esetben biztos várni kell pár hónapot.
2008. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 12 hetesen volt vetélésem,3 hónapot mondtak,két mensest megvártunk, a harmadik nem jött:)).Most 29 hetes vagyok és semmi probléma.
2008. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat. Nekem még nagyon korai volt a terhesség - UH-n még nem is tudták kimutatni. Méhen kívulire gyanakodtak, de hál Istennek mégse az volt, hanem méhen beluli elhalás. A "jobbik" rossz.

Nekem a doki 3-4 hónapot mondott. Remélem osszejon!Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok, s boldog babavárást!

2008. dec. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!