Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem ha szept.6-án...

Korán teszteltem ha szept.6-án volt meg utoljára de a ciklusaim 31-36 naposak?

Figyelt kérdés
0-es érzékenységűvel teszteltem és nem reggeli vizeletből, persze negatív lett :( Tudom hogy nem szabad, ne csalódjon az ember, de nem bírtam ki... és úgy tudtam a 10-es már akár 10.napon mutathat valamit. Elvileg szept.26 körül volt Pé-m, bár nem figyelem... Lehet hogy csak pszihés, de legalább 4-5 napja húz a méhem és volt egy-két hasszúrka...
2010. okt. 6. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint 10-es érzékenységűvel, bocs :)
2010. okt. 6. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát kicsit korán! Ha 26-án voltatok együtt, akkor onnantól számítval legalább 7 nap a beágyazódás, ami után legalább 2-3 nappal mutatja a teszt, de még akkor sem mindig. A legjobb akkor csinálni, ha már legalább 2-3 napja késik!
2010. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Abszolút korai, peteérés után legalább 2 hetet várj a teszttel, még ha terhes is vagy, beágyazódás után 2-3 nappal még olyan alacsony lehet a hormonszint amit a legérzékenyebb teszt sem biztos hogy kimutat. Ha nem vagy terhes az úgyis kiderül, mivel megjön, ha meg nem jön (jelentősen késik) akkor kell tesztelni. Amúgy csak arra jó hogy a terhességi teszt gyártókat támogatod anyagilag! :)

(Amúgy megértem hogy türelmetlen vagy, én dettó ugyanez, de kibirtam, már kétszer kivettem a tesztet a szekrényből, aztán vissza, és másnap megjött. Sajnos :( De kitartás majd összejön, drukkolok! :))

2010. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon korai volt. Épp csak kivártad a 10 napot. És akkor még tényleg csak mutatHAT. Tudom hogy nagyon izgulsz, de akkor is érdemes megvárni legalább a mensi napját. Ha terhes vagy, akkor lehet már kimutatja 1-2 nappal előtte, de ha nem, akkor meg teljesen feleslegesen elpazaroltál egy tesztet, mint előttem is írták, csak a gyártókat gazdagítottad. Mert ha negatív, még mindig ott a remény, hogy lehet csak korán csináltam. Legjobb akkor tesztelni, ha már tényleg indokolt.
2010. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia,


8hetes a babám.Tavaly karácsonyra vártam a menzit,de nem jött csak görcsöltem.3 tesztem lett negatív.Nagyon csalódott lettem.Mikor december 28.a sem jött meg vettem egy újabb tesztet,ami 10másodperc alatt lett pozitív!!A lényeg szerintem is várd ki,amíg késik a vérzés akkor tuti a valós eredményt fogod látni!Szurkolok neked!

2010. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Várok türelemmel :)
2010. okt. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!