Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedjek? Teszt nélkül...

Reménykedjek? Teszt nélkül mit mondanátok? Jók a "tünetek"? Már nagyon várunk a babára.

Figyelt kérdés
A hőm még mindíg 37.3 reggel, tegnapra nem vártam, olyan a hasam mintha meglenne de semmi, néha még bele is szúr vagy nyilal. A mellem főleg a mellbimbóm nagyon fáj ha hozzáérek, ég. Ezek lehetnek babára utaló jelek? Ez volt az első Clostibeggy-s hónapom, és együtt is voltunk. Tesztelni még nem tesztelnék mert azért félek a nega teszttől. Csak egy hét múlva akarok csinálni. De a tünetek alapján lehet baba? Éreztetek Ti is ilyet?
2008. dec. 28. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Ég és fáj a mellbimbód, és eddig nem volt? Akkor lassan egy hetet sem kell várnod, csak két napot, és tesztelhetsz. Tünetek alapján ez bébit jelez.

(nemvárt előtt pár nappal már fájdogált... aztán nemvárt napján jajjjjjnekemeznagyonnemjó, és fokozatosan lett elviselhető, de akkor is fájt, innen tudtam, hogy babázok.)

2008. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igen, így még nem fájt a cicim. Akkor még várok pár napot és tesztelek. Gratula neked a babához! :)
2008. dec. 28. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

én éreztem ilyet, akkor is mikor nem voltam terhes, azért mert nagyon beleéltem magam.

2008. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szinte a legerősebb tünetem a mellfájdalom volt! Elötte sose fájt! Nem fogod kibírni még egy hétig ha nem jön:)! Biti pozi lesz:)! Drukkolok! 7.hetes kismami!
2008. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!