Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tünetei a terhességnek?

Mik a tünetei a terhességnek?

Figyelt kérdés

Az első héten a terhességnek vannak tünetei?Lehetek terhes ha: enyhe hasfájásom van és néha hányingerem van?

És a következő hetekben milyen tüneket jelentkezhetnek?

Előre is köszi


2008. dec. 27. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Az első héten nem hiszem, hogy lennének tünetei, de lehetnek!

Egyébként hányinger, enyhe hőemelkedés, reggeli, napközbeni rosszullétek, étvágytalanság/túl nagy étvágy, sokkal érzékenyebb természet.

De ez mindenkinél más-más.

Emberfüggő, mint majdnem minden.

Lehet, hogy valakinél a fele tünet jön ki, de valakinél meg ennél még sokkal több is.

2008. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
A terhességnek nem igazán vannak tünetei, főleg nem az első napokban. Az első és legszembetűnőbb árulkodó jel, ha nem jön meg a menstruációd. Akkor érdemes tesztet venni, vagy felkeresni egy nőgyógyászt ő elmondja a teendőket. Tudomásom szerint a terhesség 3-4. hónaptól kezd "feltűnő" lenni.
2008. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában az elmaradt mensi időszakában van a beágyazódás, ami a 2. hét, a beágyazódás után indul meg a hcg hormontermelés és utána jelentkezhetnek a tünetek, elsők között a reggeli rosszullétek, mellfájások, fáradtságérzet. De van akinél semminem jelentkezik, ha nem jön meg tetszelj, ne idegeskedj, mert akkor is késhet. Sok mindent nem tudsz úgy sem tenni már.
2008. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hello

én a nemvárt mensi elott egy nappal csinaltam egy negativ tesztet (akkor lehetett 3 hetes talan a baba), aztan elmentunk nyaralni, es nyaralas alatt annyira fajt a mellbimbóm, hogy majd bediliztem, ejszaka is sportmelltartóban aludtam, es ha a felsőm hozzáért, kirohantam volna a világból. ugyanakkor neha nagyon nyugos, es faradekony voltam, amit a parom a napszurasra fogott (tenyleg olyanok voltak a tunetek), aztan harmadreszt az alhasi verboseg miatt .. eddig megvolt az egeszseges etvagyam, de a parom akkor azt mondta, hogy vegelgyengulesben fog meghalni :))) és a negyedik tunet ugye, hogy nem jott meg..

szoval amikor hazaertunk ket het mulva, addigra a teszt mar pozitiv volt, rogton utana nodoki, aki egy 5-6 hetes embriot allapitott meg.


de ahany terhesseg, annyi fele, nincs ilyen univerzalis tunethalmaz, csak olyan, hogy "ez is utalhat terhességre"

na meg persze utana jon a kevesbe szerencséseknek a hanyinger, puffadás, és barátai.. de a leges legelső időkben tenyleg nagyon valtozoak a tunetek, van akinek nincs is (meg van, akinek utana sincs)

2008. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!