Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eléggé magam alatt vagyok,...

Eléggé magam alatt vagyok, hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés

Júniúsban "letettük" a tabit mert, úgy döntöttük hogy, örülnének nagyon egy babának már 6éves kapcsolat után.Júliúsban és augusztusban napra pontosan meg is jött, viszont szeptemberben elmaradt a mensim...már kezdem örülni hogy, útban van a mi szemünk fénye, de az összes teszt minden negatív lett. Szeptember közepén voltam orvosnál aki azt mondta hogy, nem lát terhességre utaló jeleket sem, de cisztát vagy bármi féle elváltozást sem. A doki azt mondta hogy, normális ha bekavarodik a bogyó abbahagyása után a mensi és adot Folsavat és azt mondta hogy várjak amíg magától helyre áll a mensim és reméli hogy nemsokára babásan találkozunk.

Szedegetem a folsavat, de azóta sem jött meg, viszont - mivel nemrég szült a párom öccsének a barátnöje- mindenki engem bököd hogy "na mikor lesz nektek is már babátok?"...

Az összes nö akit ismerek alig két hónapon belül terhes lett a tabletta letétele után, ráadásul majdnem az összes ismerösnek most terhes a felesége.

Tény hogy a párom keddtöl- csütörtökig nincs itthon a munkája miatt és hétvégén sem tudunk míndig együtt lenni, mert ugye azért ez mégiscsak kedv kérdése...

De én már nem tudom mit cisnáljak.

Komolyan mondom hogy ha meglátok egy terhes nöt vagy nöt babával elfog a düh,és legszívesebben bele is rugnék egyet - tudom ez csúnyán hangzik- de már rájuk sem bírok nézni.Néha már potyognak a könnyeim mert, nem is nönek hanem csak egy "torzomborz akárminek" érzem magam mert, nem jön meg tehát peteérésem sincs, tehát 1000% hogy gyerekem sem lesz...

Komolyan ti hogy vészeltétek át ezt az idöt...vagy van valakinek valami jó tanácsa - azon kívül hogy lazlítsak és ne is gondoljak rá-?

Jó lenne ha írnátok pár tanácsot vagy gondoolatot...elöre is köszönöm.


2010. okt. 4. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
ha a pasid keddtöl- csütörtökig nincs itthon a munkája miatt és hétvégén sem tudtok míndig együtt lenni, akkor hogy fogjátok nevelni együtt a gyereket?
2010. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A páromnak erre az évre van szerzödése utánna már rendesen itthon lesz, jövöre mindennap ill. minden este, tehát még mielött megszületne a baba itt lesz mindenképpen.
2010. okt. 4. 17:22
 3/20 anonim ***** válasza:
Ajj nem ez volt a kérdés......(Elsőnek.) Tényleg csak a lazítást tudom javasolni és próbáld meg ,,leverni" a türelmetlenkedőket.
2010. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy hétvégen mindíg együtt vagyunk, de úgy értettem hogy, hétvégén nem mindíg szexelünk mindennap, múltkor pl. egyáltalán nem mert náthás volt és nem volt kedve hozzá...Szóval szexuális értelembe véve írtam a hétvégi együttléteket.
2010. okt. 4. 17:26
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Ja, értem. Hát esetleg több orvossal való konzultációt tudnám javasolni...

esetleg egy ideig olvasgasd a problémás gyerekekről szóló topikokat, vagy akiket otthagyott a férjük egy babával meg ilyeneket, és így kicsit enyhül a babavágy. aztán persze ha megjön a mensid újra vágyhatsz a babára, csak a lelkednek talán jobb, ha nem szorongsz miatta, amíg nem sikerül.

2010. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szia, én két éve várom a csodát... nekem az segített, hogy igenis gondold végig, hogy mit érzel, miért szeretnél gyereket (pl. magad/magatok miatt vagy őmiatta), mi van, ha nem most lesz, mi van, ha nehezebben lesz... nekem ez segített, bár kellett hozzá idő, nem is kevés.


és ne aggódj, nagyon sokan vagyunk, akik tudjuk, hogy mit érzel.

2010. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem lesz babád,nehogy feladd egy kis zavar miatt.Tudod,hányan kűzdenek igazi harcos módjára sokkal komolyabb problémával egy babáért?Sokan ,úgyhogy nem feladni,hanem bizakodni,pozitívan.Jönni fog a baba...
2010. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, komolyan sokat segít hogy, nem vagyok egyedül ezzel a gonddal...itt körülöttem a legtöbb nö olyan képmutató, és elég nehéz a dolog így...Egyenlöre igyekszem várni hogy, hátha pár hónapon belül megjön magától vagy várom a csodát...bár szerintem a ritka szeretkezések is nagy szerepet játszanak a dologban.
2010. okt. 4. 17:52
 9/20 anonim ***** válasza:

szia!


Mi is több, mint két éve várjuk a csodánkat, de nem jön.

Ugyanígy voltam kb egy éven keresztül, mint te.

Ezt az is nehezítette, hogy a baráti körben lett két véletlen baba...

Nem tudom mi történt velem, talán egy kicsit belefáradtam, vagy nem tudom, de már nem sírok, nem okolok magam, ha megjön.

Fel a fejjel, tudom nagyon nehéz.De muszáj, mert különben teljesen kicsinálod magad, úgy mint én!


Egy sorstársad, Dóri

2010. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm Dóri a bíztató szavaidat...

Ott az unoka testvérem ö most volt a kilencedik (!) kaparásán...neki az is elég ha "rá néz egy fiú" és már terhes lesz..mi pedig tényleg szeretnénk ezt a babát. Igyekezem magam azzal vígasztalni hogy még az elején járunk a dolognak és úgy voltunk vele - a párom legalábbis- hogy ha lesz akkor örülünk neki, de az se baj ha nem...én viszont mindíg is egy babáról álmodtam és hihetletlenül boldog voltam amikor a gyülölt tabikat végre kidobhattam...

2010. okt. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!