Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor biztos, hogy nem vagyok...

Akkor biztos, hogy nem vagyok terhes ?

Figyelt kérdés
Átlagban 30 naposak a ciklusaim. Az utolsó mensim január 4-én kezdődött. Január 22-én belémélvezett a párom. Iszonyú faradt vagyok, alig bírok ébren maradni. Csináltam csütörtök és péntek délután Gábriel tesztet, mindkettő negatív. Ma reggel egy Clearbluet, nem a digitálisat, hanem azt, ami egy perc után mutatja az eredményt. Egyértelmű negatív. Néha görcsölget a hasam pár napja, de nem annyira, mint amikor meg szokott jönni.

2023. febr. 5. 09:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak így, hogy már lett negatív, annyira nehéz kivárni még a holnap reggelt is. Tudom, türelem, de ilyenkor nem egyszerű. És köszönöm a segítséget! 😊
2023. febr. 5. 19:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok 🤞
2023. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Írd meg majd kérlek mi lett ☺️
2023. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem digitális Clearblue- val. Megint negatív, viszont még mindig görcsölgetek és mensi sehol. Szerintem egy kicsit most elengedem a témát, mert kezdek megbolondulni, aztán ha nincs változás, akkor orvos. Amúgy az egészben még az az érdekes, hogy ilyen hosszú ciklus azért nem jellemző és az utóbbi egy évben mindig megjött kb 28 napra. Ez volt az első hónap, hogy próbálkozunk és most meg késik? Szóval ez olyan érdekes egybeesés, de mindegy, nem próbálok mindenbe belelátni valamit.
2023. febr. 6. 19:12
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam én is kedves Kérdező! Az addig 28 napos csodajó ciklusom az első próbálkozós hónapban 34 naposra változott. Idegesítő volt. Teljesen átérzem! 🤷‍♀️🙂
2023. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kedves kérdező?☺️
2023. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogy mi lett. :)
2023. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!