Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor biztos, hogy nem vagyok...

Akkor biztos, hogy nem vagyok terhes ?

Figyelt kérdés
Átlagban 30 naposak a ciklusaim. Az utolsó mensim január 4-én kezdődött. Január 22-én belémélvezett a párom. Iszonyú faradt vagyok, alig bírok ébren maradni. Csináltam csütörtök és péntek délután Gábriel tesztet, mindkettő negatív. Ma reggel egy Clearbluet, nem a digitálisat, hanem azt, ami egy perc után mutatja az eredményt. Egyértelmű negatív. Néha görcsölget a hasam pár napja, de nem annyira, mint amikor meg szokott jönni.

2023. febr. 5. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha ma is negatív a clearblue, akkor 22-i aktusból nem lettél terhes.
2023. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

#1. Azért az nem olyan biztos! 22-én, ha sperma került be, nem biztos, hogy mindjárt meg is termékenyítette a petesejtet. A spermiumok extrém esetben 4-5 napig is életképesek.

Amíg nem jön meg, tesztelj két naponta.

2023. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nagyon szeretnénk 🥹
2023. febr. 5. 10:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Eddig hány napja késik? :)
2023. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem teljesen szabályos, tehát pontosan nem tudom megmondani. Általában azért 28-30 nap körül meg szokott jönni, szóval ezzel szoktam számolni. Ha 30 nappal számolok, akkor is pénteken meg kellett volna jönnie. Előfordult már, hogy 34 napra jött meg, de akkor (ha ez a ciklus 32-34 napos volt) ha jól számolom pont termékeny voltam 22-én.
2023. febr. 5. 12:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy később volt peteérésed?
2023. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az is lehetséges. Most elkezdett nagyon szúrkálni az alhasam. Nem olyan, mint menstruáció előtt a görcs, hanem mindig beleszúr egy pár másodpercre. És folyásom is van, fehér/ átlátszó.
2023. febr. 5. 19:00
 8/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mikorra nem várod?
2023. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem teljesen szabályos a ciklusom, szóval pontosat sajnos nem tudok mondani, de az utóbbi egy évben 27-32 nap között voltak, tehát ha minden igaz, akkor már meg kellett volna jönnie.
2023. febr. 5. 19:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, abból minden kiderülhet ☺️
2023. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!