Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj abból, ha nehezet...

Lehet baj abból, ha nehezet emeltem? Babát szeretnénk, kb. a tüszőrepedés időpontjában lehettem vagy 1 nappal utána és 20-30 kilóról van szó.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi akkor költözködtünk, nem tudtuk még, hogy baba van, költöztetőt nem fogadtunk, gondoltuk, megoldjuk mi ketten. A picinek semmi baja nem lett, már elmúlt 2 éves. Nyilván ha tudod, hogy baba van, akkor kerüld az emelgetést, de vannak kivédhetetlen helyzetek.
2010. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most még biztos nem volt bennem baba - csak ki tudja. Köszönöm a választ.
2010. okt. 4. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem okozhat bajt. Én is nagyon nehezet emelgettem mikor már terhes voltam (nem tudtam). Szerintem később is csak a lepényleválás miatt nem szabad.
2010. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem tudtam, hogy már babás vagyok, amikor a munkahelyemen az egész könyvraktárat át kellett pakolni, több napig emelgettem sok-sok nehéz könyvet, de a babának szerencsére semmi baja nem lett. Ha meg akar tapadni, akkor megfog, és nem törődik a külső nehézségekkel! :)
2010. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, köszi, megnyugtattatok!
2010. okt. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!