Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív? Vagy csak én...

Ez most pozitív? Vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 3. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

Szia! Sziasztok!

Bocsánat, hogy beleszólok, de szerintem is pozitív! Az enyém ilyen volt mikor terhes lettem a kisfiammal és ő inszeminációval lett. Én sem gondoltam volna hogy pozitív, pedig az volt! :-)

Érdekes, most természetes úton estem teherbe és a mostani tesztem sokkal erősebb volt elsőre, pedig ugyan olyan, ugyan abban az időben csináltam...azért tudom ennyire mert egy év sem lesz a két babó között!!!

Remélem, hogy gratulálhatok....:-)

2010. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
Én pozitívra tippelek. Ha ez egy másik csík helye, akkor megtévesztés, olyan nincs hogy a helye, annak semennyire sem szabad látszania, főleg nem negatívban. ennyi erővel egy használaton kívüli teszt is így néz ki. Ez pozitív :)
2010. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
Kettot latok, gartulalok!!!
2010. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is pozitív a teszted!Igaz még halvány,de fog az erősödni!

Gratulálok!!!! :-)))

2010. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:

ez 1értelműen POZI teszt :):):):)

Nekem eddig mind nega volt, és egyiken sem volt még szellemcsík sem.

Ha jól látom ez olyan Rossmanos Lily teszt? Én is ilyennel teszteltem,és eddig még sosem vágott át!

2010. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Az én tesztem is ilyen volt. Mint márkára mint csíkra. 2 nap múlva sokkal erősebb lett a 2. csík. Ez a "csíkocska" most a szobájában alszik.
2010. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív, drukkolok.
2010. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Aki nem látja a második csíkot,AZ NEM AKARJA LÁTNI!Ez bizony pozitív...és aki negatívnak ítéli,annak ajánlhatok egy jó szemészt!
2010. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
De kiváncsi vagyok!Szerintem is akkorra pozitív mint egy ház:))
2010. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
gratula!ez pozitív.aki nem látja az azért nem látja mert nem akarja mert egy irigy d@g!!
2010. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!