Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Varjak meg vagy menjek dokihoz...

Varjak meg vagy menjek dokihoz ujra?

Figyelt kérdés
tegnap sajnos megint megjott:( kb fel eve probalkozunk kistestverrel es meg eddig nem jott osze, a dokim azt mondja ez meg nem ido, de ha nem esek januarig teherbe menjek visza es adni fog gyogyszert ami elosegiti a teherbe esest, en nem akarok bogyokat szedni hogy terhes legyek az elso gyerekemmel egybol az lettem mindenfele bogyok nelkul,a masodikkal is remelem siman terhes leszek csak mar kicsit aggaszt hogy fel eve semmi :(
2008. dec. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne menjel meg gyogyszerert, hiszen nem is akarsz szedni. A felev pedig nem hosszu ido annyira meg, foleg mar van gyermeketek is. Kepzeld, akinek meg egy sem jon ossze, es evekig jarnak kezelesekre!

Legyetek minel tobbet egyutt, es ne stresszelj a baban, ugy nagyobb az esely hogy osszejon! Ne gondolj ra mindig, ne idegesitsd magadat ezen. Es orulj, hogy az elso konnyen osszejott!

2008. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat de tudod mikor szeretne az em\ber es bizakodik hogy hatha most oszejott es nem.... mert megjott az egy kicsit rosz erzes:) de igen orulok a gyermekemnek es imadom mindennel jobban! es remelem hamarosan testvere is szuletik, nem vagyok meg nagyon elkeseredve mert fel ev nem igazan hoszu ido raadasul meg azt hallotam aki rendszeres hazas eletet el nehezebb a teherbe eses...
2008. dec. 26. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
én ugygondolom hogy van aki az elsővel nehezen esik orvos segitségével teherbe és a második baba meg könnyen öszejön van aki pedig az elsővel rögtön amásikhoz meg kis segitség kell. a hormonod változhat a peteérés leállhat. szoval azzal nem veszitesz semmit ha megvizsgál a doki a 12. napon menj és megnézi van e pé
2008. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az utolso valaszironak nagyon koszonom amit leirtal, el gondolkoztatott a dolog nagyon vegulis egy szules utan a noi szervezet, valahol megvaltozik, elfogook menni a dokihoz
2008. dec. 27. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!