Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merckformin szedők válaszát...

Merckformin szedők válaszát várom nagyon! Mielőtt elkezdted szedni, volt pecsételő vérzésed? És amióta szeded ez módosult?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem volt sem előtte, sem utána pecsételésem.

Viszont ha véletlenül elfelejtem bevenni iszonyatos szédülés tör rám. 29 a referencia felső határa és nekem 34 volt az insulinom, előtte semmi panasz, csak vérvételből derült ki, tehát semmi ok nem lenne rá.

Neked mennyi az insulin szinted?

2008. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én két éve szedem és nekem sem volt pecsételő vérzésem. Pont a gyógyszer állította helyre a mestruációmat.
2008. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem 149 az inzulinom. És van pecsételés. És késik, pedig most nem is próbáltuk a babát. Eddig 28 napos volt a ciklusom.
2008. dec. 26. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, most 18. napon volt a peteérésem, de akkor is ma kellett volna megjönnie. Görcsölök de semmi. Mi lehet ez vajon?
2008. dec. 26. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A második válaszoló vagyok. És mióta szeded a merckformint? Ha együtt voltatok a peteérésed napján akkor esély van a babára. Szerintem vegyél tesztet! Írjál hogy mi lett az eredmény!
2008. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem voltunk se előtte se utána együtt. Ma láttam valami kis piros szerűt a wc papíron, gondolom megjön végreé
2008. dec. 27. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem pecsételgettem, ma megjött rendesen. Merckformin előtt 3-4-5 napig is csak barnázgattam! Ezek szerint hat a gyógyszer. :-D
2008. dec. 28. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!