Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izguljunk együtt ki nem várja...

Izguljunk együtt ki nem várja december végére?milyen tunet van ha van ?

Figyelt kérdés

Én kb.5,6.dpo vagyok

Alhasi nyilalas szurasok vannak


2022. dec. 16. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

10, ha nekik ez így jó, téged miért zavar? Nem kell olvasni, 1 kérdés alatt fut, nem jön mindennap szembe veled.

Ennyi erővel az egész gyakorikérdések is beteges, mert mindenki megkérdezhetne egy orvost, ügyvédet, közgazdászt, pszichológust, építészt, kőművest, festőt vagy akár a családtagjait, rokonait.

Sajnos mostanában azt látom, hogy nagyon sokan itt élik ki frusztrációjukat és névtelenül ,,rugdosnak bele,, ismeretlen emberekbe, mondjuk azt azért hozzá kell tenni, hogy 10 kérdésből 7 orbitális trollkodás, de ha ez nem tetszik, el kell hagyni ezt a felületet... 🤷🏼‍♀️

Sokaknak a gyk-n történő oltogatás már hobbivá vált és egy kérdést sem lehet úgy feltenni, hogy gy valaki ne kössön bele.

2022. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%

A 6os es 10es válaszoló nem ugyan az mert en vagyok a 6os.


Egyebkent en belenéztem, es nem azzal van “baj” ahogy valaki izgul es szeretne babat. De az hogy 8 dpotol 19g dpoig fotózza a pozitiv teszteket es fel is teszi, az mar nalam egeszen mas kategória…

2022. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Aki dec végére nem várja, az kb ma fog szexelni. Milyen tünetet akarsz, nedvesedek-e már az esti hancúrhoz???
2022. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Én 18 ra nem várom.
2022. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 11. Ha neked se tetszik egy válasz, akkor vica versa. Te is nyugodtan elhagyhatod ezt a felületet. Nem feltétlenül nekem kell alkalmazkodnom hozzád, mert én egy olyan választ adtam, ami neked személyes szerint nem tetszik. Egyszerűen ez a ki nem várja xyra, annyira nem erre a platformra való. Gyakori kérdések, a nevében is benne van, hogy kérdések. Ez egy női fórumra teljesen elmenne, hisz szimplán csak beszélgettek. Én aztán nem vagyok se stresszes, se frusztrált, maximum annyira, amennyire egy 5 hónapos baba miatt lehet. Egyébként beteges ez az oldal nagyon is. Olyan dolgokba futok bele, hogy csak pislogok, hogy baze ilyen is van - nekrofília, incestofilia, itt ismerkedtem meg az incel fogalommal stb stb. Hidd el, elég beteges ami ezen az oldalon folyik. Terhesség rovatban ezek a megszállottak nagyon durvák, akik 8.dpon már tesztelnek, vagy 3 hónapja menstruál, de terhes és megpróbálja nekem megmagyarázni stb. Vannak ám itt bőven cifra dolgok.
2022. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azta mennyi rossz indulatok vannak
2022. dec. 16. 18:56
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

#12! Belenéztél, annyira hogy ezek szerint rá is kattintottál egy képre, ami téged egyáltalán nem érdekel, majd ebből levontad a következtetést másik 20 emberről. Most tényleg nem akarlak megbántani, de ez mi, ha nem beteges? Én érintett vagyok, követem azt a kérdést, írni is szoktam rá, és így SEM nyitottam meg minden linket, mert ha nem akarok teszteket látni, egyszerűen nem nyitom meg.😂 Szeretnék babát, szívesen beszélgetek olyanokkal, akik szintén most vannak ebben benne és őszintén tudok örülni, ha másnak viszontagságok után végre sikerül. Nem várok tüneteket az esedékes menstruáció előtt, soha életemben nem teszteltem az esedékes menstruáció elmaradása előtt, de legalább most megtudtam, hogy beteges vagyok, mert egy kérdezős oldalon mertem válaszolni egy kérdésre, amiben történetesen érintett vagyok, és esetleg tudom a választ. Köszönöm az információt, majd orvoshoz fordulok. Bár, segíthetnél abban, hogy milyen orvos foglalkozik ezzel. Kit kell keresnem?😂

#5

2022. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én is írtam mert érdekel és benne is vagyok ebbe a BABA témába
2022. dec. 17. 06:46
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Szia. Én 7.dpon vagyok még 1 hét van menszeszig, veled mi újság kérdezo?
2023. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos meg jött most új hónap
2023. jan. 4. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!