Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HA ovu előtt vagyok a férjemme...

HA ovu előtt vagyok a férjemmel akkor mekkora esélye van a teherbeesésnek? És este legyek vele, hogy aktus után már ne is keljek fel?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy terhes leszek?
2010. okt. 1. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítólag a reggeli szex hatékonyabb... Nekünk legalábbis bejött. Az ovu napján voltunk együtt reggel, kb. fél órát feküdtem még és mentem dolgozni. Most van egy 21 hónapos kisfiam. Előtte meg hónapokig próbálkoztunk (mindig az esti órákban) és semmi. Nem tudom,hogy van-e jelentősége valójában, hogy a nap melyik szakaszában vagytok együtt...

Sok sikert!

2010. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért a reggeli szex hatékonyabb, vagy mindenkinél más? Amúgy köszi a választ puszi a babodnak:)
2010. okt. 1. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

mi is mindig este próbálkoztunk eddig sajna eredménytelenül.(

úgyhogy én is kipróbálom a reggeli sexet-)

állítólag hajnalban van ovu!így nagyobb az esély sztem

sok sikert nektek is!

2010. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is akkor lehet, hogy a hajnali marad csak az a baj, hogy akkor még a világomat sem tudom!:) Meg az még sem olyan mint este:)
2010. okt. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!