Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha aktus után nem maradok...

Ha aktus után nem maradok fekve, akkor mennyivel kevesebb az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Azért így is sikerülhet ugye?
2010. aug. 12. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

sikeruhet, de akkor szinte azonnal kijon a "cucc"

tegyel parnat a csipod ala, az is segithet eljutni a kis sejtecskeknek a celig

2010. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
sajnos már terhes is vagy!
2010. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22.54 Bár igazad lenne!
2010. aug. 12. 23:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostanában csak reggel tudunk együtt lenni, mert párom este dolgozik. És aktus után szinte kelhetek is fel, mert a fiunk már kiabál a másik szobából hogy felébredt Ő is.
2010. aug. 12. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy aktus során akár 150 millió hímivarsejt is a hüvlyedbe kerülhet. Hülyeség téged azzal paráztatni, hogy ha ennek a fele azonnal kifolyik, akkor nincs esélyed teherbe esni. A hímivarsejtek jó úszók, és már az első lökettel több millió bejut közülük a méhszájon. Azzal ne foglalkozz, hogy mennyi folyik ki, az a selejt.


Megnyugtatásképp: én sokáig úgy próbálkoztam teherbe esni, hogy utána popsi fel, lábak az égnek, popsi alá párna, úgy maradni fél órát. És képzeld, akkor jött össze a baba, amikor aktus után felpattantunk és kivágtattunk zuhanyozni. Na hát akkor... :-)

2010. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ugyanúgy van esélyed teherbeesni. A lényeg úgyis odauszik, ahová kell, árral szemben is:)
2010. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mendy1025 ***** válasza:
100%
Én sosem tettem fel a lábam sehova,én is mindig mentem a zuhany alá,és már a második babót várjuk:)
2010. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted anyáink meg nagyanyáink kispárnáztak? Nem hinném. Meg aki buliban lesz terhes egy futókaland után, ő sem kispárnázik. Buta hasonlatok, de a sperma sokkal beljebb kerül, hogy mind kifolyjon. Valamennyi persze kifolyik, na de...
2010. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!