Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gumibol kijöhet a sperma ha...

A gumibol kijöhet a sperma ha még utána csináljuk miután a srác elment?

Figyelt kérdés
a barátom elment, és már volt sperma a gumiban, de utána még csináltuk tovább, mert állt, de attol félek, hogy lehet h kijöhetett belöle valahogy a tövénél avgy enmtudom.. ez lehetéges?
2008. dec. 25. 22:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Mivel belülre élvez, ezért belül csúszossá válik, és könnyen lecsuszhat, én nem csinálnám...
2008. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Srapnel ***** válasza:
100%
Meg el is szakadhat, akkor meg szépen kiömlik oda, ahová a természet szánta...
2008. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem csúszott le meg enm is szakadt el meg semmi..
2008. dec. 25. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is baj! Miért nem húztatok másik gumit? Én a helyetekben nem kísérleteznék ilyenekkel...
2008. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Igen sajnos ez lehetséges... mivel az egy dolog hogy a végébe élvez a barátod, de az elkezd "felkúszni" a tövére is... legalábbis én így vettem észre... én amikor beleélvezek a szerelmembe picit bennehagyom, megpihenünk majd utána kihúzom (megfogva persze a tövénél a gumit, nehogy bármi is történjen)

De már alig várom hogy gyógyszerrel csinálhassuk... max 1 hónap és már az lesz:)

2008. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!