Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a teherbeesést a...

Befolyásolja a teherbeesést a durex sikosító gél használata?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,férjemmel együtléteink 90%-ban használjuk a durex kék pumpás sikosító gélt. A hátuljára az van írva hogy nem tartalmaz spermicid anyagot, de azért kiváncsi lennék hogy mégis árt-e bármilyen formában a spermáknak és megtermékenyülésnek vagy bárminek? (pl:lassítja e a spermákat, megnehezíti a beágyazódást stb) Úgy tudom a víz-ben elpusztulnak a spermák és ez a gél vízalapu...csak szeretnék biztos lenni abban hogy továbbra is használhatjuk-e
2008. dec. 25. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia az első vagyok, gratulálok!!! :)


Ez melyik fajta Durex volt? csak hogy tudjam, a kistesónál mit használjunk. (Én hülye, hiszen még az első se bújt ki)

2009. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia, nahát mégis valaki olvassa még :) ez az a sima világoskék durex gel semmi izesítés vagy bizsergetés... azthiszem silk van ráírva :)
2009. febr. 9. 20:15
 13/13 anonim válasza:
100%
a durex síkosító csak a férfi oldalán akadályozza a gyereknemzést, mert lassíthatja a spermák áramlását, ezt fel is tüntetik a durex cég
2013. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!