Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy miután...

Lehetséges, hogy miután lefeküdtem a párommal (nov 27. ) utána két hétre rá megjött és most (dec 26. ) úgy érzem nő a hasam és olyan telt érzésem van odalent. Nincs hányingerem, a mellem se fáj. Lehet h ez inkább a vesesegyulladásom miatt volt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak sok bejglit ettél. Egy hónap alatt nem nő a hasad. ÉS azt megelőzi jó pár tünet.
2008. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, nem hiszem, hogy ez terhességi tünet. Szerintem is inkább a karácsonyi lakoma, mondjuk a vesegyulladással kapcsolatban nem tudok mit mondani. Ja, és ma még csak 25.-e van. :) Boldog Karit!
2008. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg :D bocsi. Tök röhejes tudom, de olyan félős vagyok. Védekeztünk is csk olyan telt érzésem van és ezért gondoltam már mindjárt a terhességre. Amúgy ha az lennék mikor nőne a hasam(Hét)
2008. dec. 25. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A babától a pocak csak a 12-16 hét környékén nő. Addig csak puffadás okozhatja ami a terhesség velejárója. De ha rendesen védekeztetek és azóta már meg is jött nincs miért aggódnod. Egyébként a terhesség tünetei: kimaradt mensi, hasszurka, mell növekedése, fájása, gyakori pisilés, szagra érzékenység, hányinger, persze ezek is egyénenként változnak. De mondom szerintem nincs miért izgulnod.
2008. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is november 27- én feküdtem le először a barátommal csak az már egy éve volt !! vissza térve a kérdésedre szerintem csak te érzed úgy mert magadba eldöntötted hogy terhes vagy ! nem akarok gusztustalan lenni de lehet nincs rendesen székleted :)és ezért vagy felpuffadva :)
2008. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen , sokat segítettetek. Amúgy én is utánanéztem már a tüneteknek és tényleg ezen a haspuffadáson kivűl semmi más nem volt. most 3 napja voltam nagyon rosszul, magas lázam volt hányingerem é smintha a veséim fájtak volna.Én ezt enek tulajdonítom. Vagy rosszul gondolom.

Köszi télleg :D

2008. dec. 25. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Így dec. 26 körül inkább a mákosbeiglire tippelnék :)
2008. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!