Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik vezetnek hőgörbét!...

Akik vezetnek hőgörbét! Mennyire szokta befolyásolni az alaphőtöket, ha rosszul alszotok (azaz sokszor felébredtek éjszaka)?

Figyelt kérdés

Befolyásolja?

Régebben vezettem hőgörbét, ovu előtt 36,3 és 36,5 között volt a hőm átalában, ovu után 36,7 és 37,1 között. Viszont ovu után mindig fájt a mellbimbóm, abból tudtam, hogy volt (mert egyébként rendszertelen a vérzésem, hónapokra kimarad PCOS miatt).

Ebben a ciklusban némi petefészekfájdalom és egy kevés vérzés miatt gyanítottam, hogy ovulációm volt, azóta a hőm 36,7 körüli, de nem nagyon megy feljebb, és a bimbóim sem fájnak. Viszont kegyetlen rosszul alszom mostanság, minimum 5-6 alkalommal felébredek éjszaka.

Lehet, hogy csak azért magasabb a hőm, nem pedig azért, mert megvolt az ovu?

Igazából egy hét múlva úgy is kiderül, mert ha volt ovum, akkor vagy meg fog jönni, vagy pozitív lesz a teszt, ha egyik sem, akkor nyilván nem volt:D


De erről eszembe jutott ez a kérdés, hogy aki rendszeresen méri, az hogy látja, befolyásolja a hőjét az, hogy hogy aludt, felébredt-e éjszaka több alkalommal vagy sem?


2022. nov. 23. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, én régebben vezettem, de nekem jelentősen befolyásolta. Én mindig tettem magamnak megjegyzést, hogy később is tudjam mi az eltérés oka.
2022. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Idő közben megjött, úgy néz ki, volt ovuláció, szóval nekem annyira nem befolyásolta, nem a rossz alvás miatt volt magasabb a hő.
2022. dec. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!